Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik valamiféle módszer a...

Létezik valamiféle módszer a születendő gyerek leendő magasságának kiszámítására?

Figyelt kérdés
Fiúra és lányra is külön?
2017. szept. 16. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha esetleg rossz kategória.
2017. szept. 16. 16:44
 2/7 anonim válasza:
Tudtommal nem, egyébként is több dolog befolyásolhatja élete során a magasságát mire felnő. Pl.ismerek egy kisfiút aki betegen született, 1 éves korára már 2 szívműtéte volt, most 6 éves, de elég pöttöm, a 4 éves korosztállyal egyezik a magassága kb. De sok minden más is befolyásolhatja, és van aki mondjuk 10 éves koráig szépen nő, aztán lemarad a kortársaitól, esetleg fordítva, 7-10 éves koráig alacsonyka, aztán hírtelen megnyúlik. Lányoknál pedig nagyban befolyásolja a menstruáció, mert előtte átlagaosan, 5-8 centit nőnek évente, de a menstruáció utan csak 2 év alatt 2-4 centit. Tehát a felnőttkori magasság attól is fügh, hogy a menstruáció elött milyen magasra nőt.Pl.az általános iskolás barátnőmmel 5-6.osztályig kb.azonos magasságuak voltunk, de mivel nekem 5.osztályban megjött lassan lemaradtam tőle.Neki 8.osztály előtti nyárom jött meg,addigra 17 centivel lett magasabb tőle. De az étrendtől kezdve a génekig annyi mindentől függ,hogy lehetetlen kiszámítani.
2017. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, rendben, köszönöm a választ! :)
2017. szept. 16. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam, de szerintem nem mész vele semmire. Szüleimnek 3 lánya van, és talán az egyik nővéremnél jutottak közel az igazsághoz.


A kalkulátor szerint szüleimnek 173 centis lánya lesz.

A valóságban lett két 180 centis, és egy 175 centis...

2017. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez olyan mint az a kalkulátor,ami az anya korából és a teherbeesés hónapjából kiszámítja a gyerek nemét:D Aszerint en fiú vagyok:D(Amúgy lány). Az unokatesómnak meg szerinte lennie kell két lányának mikor két fia van:D
2017. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez olyan mint az a kalkulátor,ami az anya korából és a teherbeesés hónapjából kiszámítja a gyerek nemét:D Aszerint en fiú vagyok:D(Amúgy lány). Az unokatesómnak meg szerinte lennie kell két lányának mikor két fia van:DA környéken egyedül a bátyám és egy másik fiú nemét találta el, azt is véletlenül szerintem.
2017. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég random, párom pl a 201 centijével mindkét szülőjénél egy fejjel magasabb minimum, egyik barátnőm pedig pont hogy az egész családjában a legkisebb.

Általában valahol az apa és anya magassága között de igazából bármi lehet.

2017. szept. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!