Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két gyerek után, ha már 95%,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két gyerek után, ha már 95%, hogy nem akarok többet,35 évesen melyik fajta fogamzásgátló módszer lehet a legjobb?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Menj el kérdezz meg egy nőgyógyászt.
2016. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha elkötteted magad.
2016. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Természetesen meg fogom, hiszen máshogy a foggátlók nagy részéhez nem is lehet hozzájutni, de gondoltam tapasztalatokat is megkérdezek, az már csak nem gond.
2016. nov. 16. 20:10
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha már nem akarsz több gyereket köttesd el magad,és ne mérgezd a tested sz.a.r.o.k.k.a.l már bocsi!! A tabletta minden csak nem épp egészség a szervezetnek.
2016. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 icu75 ***** válasza:
100%

Az elköttetés feltétele 3gyerek és/vagy betöltött 40év. Úgyhogy ez kiesik.

Hormonmentes lehetőség: spirál. (én ezt használom 8éve,nekem bevált)

A többi hormonmentes szert nem találom megbízhatónak. Hormonos fogamzásgátlót szedtem szülés előtt 14évig azzal sem volt problémám.

Mindenképpen hallgasd meg a nőgyógyászod.

2016. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Spirál vagy fogamzásgátló még 4-5 évig, addig eldől, hogy lesz-e még kedvetek újra babázni. Ha nem, akkor elkötés, és nem kell többé aggódni, hogy baleset történik.

Lehet változtatni a módszereken, nem kell egynél letagadni.

2016. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 icu75 ***** válasza:
Ja,csak amennyi orvosi műhiba van újabban Mo.-n, jól meg kell gondolni hogy akár csak egy kis lukat is ejtsenek a hasfaladon.
2016. nov. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2%
Ne dugjál. 100%-os módszer.
2016. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

31 évesen egy sima szülés után a második terhességemkor megbeszéltem a dokimmal, hogy ha császárra kerülne sor, akkor szeretném, ha elkötne, mert fogamzásgátlót nem szedhetek, gyereket meg már tuti, hogy nem akarunk a férjemmel. Megkérdezte, hogy biztos-e a döntésem és szülés előtt aláíratta velem a papírokat.


Se császár, se három gyerek nem volt.


Végül a műtőben természetes úton megszületett a babulink, így nem élt a papír. Viszont azt mondta, hogy ha gondolom, bármikor megcsinálja.

2016. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 icu75 ***** válasza:
9#es nem azt írtam hogy nincs kiskapu (jó pénzért)
2016. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!