Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, ti milyen gyakran csinálj...

Nők, ti milyen gyakran csináljátok ezeket?

Figyelt kérdés

- Hajmosás

-fürdés

- fehérnemü váltás(melltartó is)

- hányszor van rajtatok egy ruhadarab mielőtt kimossátok?


Puszta kíváncsiság és összehasonlítás végett kérdezem.

21/L



2017. szept. 16. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajmosás 2-3 naponta. Fürdés napi 2, néha 1. Bugyit minden nap, melltartót elhordok akár egy hétig is. Ruhát általában minden hordás után mosom, de ez nem tesz túl jót nekik
2017. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hajmosás: heti 1

Fürdés: nagyon ritkán, szinte csak zuhanyozni szoktam

Fehérnemü váltás: bugyi, zokni naponta (ha leizzadok akkor hamarabb), melltartót több napig hordok

Hányszor van rajtatok egy ruhadarab mielőtt kimossátok?: változó, leginkább ha koszos/büdös, ez lehet fél nap és lehet 10 alkalom is.

2017. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

- Zsíros hajam van, minden másnap megmosom, ha iskolába megyek. Amúgy hétvégén meg összekötöm. Szóval heti 3x kb.

- Minden nap, bár zuhanyzom.

- Bugyi, zokni naponta. Melltartó változó. Heti 2x talán.

- Nadrágot 2x felhúzom, max. 3x, ha nem koszos. Felsőkbe hamar beleizzadok, azt maximum 2x húzom fel.

2017. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hajmosás heti 2. Ha esetleg megázok, vagy nagyon leizzadok akkor plusz 1.

Fürdés minden nap

Bugyi, zokni minden nap csere, melltartó változó, általában 4-5 használat. Nem mindig tudom mondjuk, mert rengeteg van és felsőnként változik, hogy melyiket veszem fel.

Felsők 1, max 2 használat. Pulcsik, blézerek stb megint változó, ha beleizzadok akkor 1 használat, ha csak felkapom 1-2 órára akkor 2-3 alkalom. Nadrág attól függ mennyire koszolom össze. Általában 4-5 használat. Kabátokat szezon után 1szer kimosom, úgy rakom el. Vagy esetleg ha összekoszolódik akkor kimosom. Most hirtelen több ruha nem jut eszembe :D

2017. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hajmosás heti 2x,napi 1x zuhany(nyáron általában 2x)

Bugyi,zokni naponta,melltartó változó.Van amikor 3 alkalom,van amikor 5 alkalom.

Nadrág kb. mint melltartó 3-5 alkalom. Felső naponta váltás,esetleg ha csak fél órát volt rajtam,akkor felveszem újra. Pulcsi úgyszint 3-5 alkalom.

2017. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hajmosás 2-3 naponta

Zuhany napi kétszer

Bugyi,zokni naponta

Melltartó max 3 nap

Felsők1x

Nadrág attól függ mennyire koszolom össze

2017. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hajmosás: 3-4 naponta

Fürdés: napi egyszer, este (zuhanyzom)

Fehérnemű: bugyit és zoknit naponta, egy melltartó kb. 5-6 nap után kerül mosásba. Ha megizzadok, akkor viszont egyből.

Ruhadarabok: ez nagyon ruha függő. A pólókat csak egyszer hordom. Egy kardigánt, nadrágot, szoknyát viszonylag sokszor, kb. 5-6 alkalommal. A ruhákat egy alkalommal szoktam hordani, de alapból ritkán van rajtam és nem szeretem használtam visszarakni a szekrénybe, mégha nem is koszos.

(Összeségében sokszor hordom a ruháimat, mielőtt mosásra kerül a sor, mert elég kevés van. Ha több lenne, akkor gyakrabban váltanám őket.)

2017. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hajmosás 3-4 naponta, amikor hosszabb volt a hajam 5-6 naponta.

Fürdés, vagyis zuhanyzás naponta legalább 1-szer.

Bugyit és zoknit mindennap tisztát veszek. Melltartó változó, általában ahogy hazaérek rögtön leveszem, így sokszor csak napi 1-2 órát van rajtam, sokat vagyok itthon, ilyenkor csak néhány naponta váltom.

Pólót mindennap tisztát veszek, farmert egy hétig is hordom ha nem lett koszos, de azt is csak házon kívül veszem fel. Pulcsit 2-3 naponta. Itthoni ruhát minden nap.

2017. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hajmosás:heti 2-3

Fütdés:napi2

Fehérnemű váltás:mindennap másikat veszek fel,mindegyik darabból

Minden viselés után mosásba megy az adott ruhadarab.

2017. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hajmosás: heti 2x

Fürdés: amikor hajat mosok, egyébként zuhanyzom (napi 1-2x)

Fehérnemű váltás: melltartót 3 napig hordok, minden mást naponta csere

Nadrágot felveszek 3x is, mire újra kimosom, póló/pulcsit 1x, télen ha rétegesen öltözöm, akkor a felső réteget 2x hordom.

2017. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!