Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! Aki szokiti a bajszuka...

Lanyok! Aki szokiti a bajszukat milyen gyakran kell csinaljatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Bajszomat nem szoktam szőkíteni, max a hajam, de azt sem:P
2009. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal hatásosabb ha inkább legyantáztatja az ember mivel a festék nagyon gyorsan lekopik és ha pl. bal oldalon lekopik a jobb oldalon meg nem, az iszonyatosan hülyén néz ki. Szal a gyantáztatás a legjobb. Eleinte kicsit fáj de hozzá lehet szokni. Borotvával nem érdemes mert akkor nagyon gyorsan visszanő és sötétebbek, vastagabbak lesznek tőle a szőrszálak.Remélem segítettem. :)
2009. szept. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én jó pár éve kipróbáltam kb 2 hét és ujra festeni kell de azért látszik a bajszod,hiába szőke. Jobb a gyantázás!
2009. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, én is inkább gyantáztatom már több mint 4 éve. előtte kipróbáltam a szőkítést, de rosszabb lett, mint volt, mert a szőke bajszom jobban látszódott a fényben. Gyantáztatni 3-4 hetente szoktam, sokkal jobb és már jóval ritkább is lett a szőrzet, mert kikopott.
2009. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szőkitem, mert alig látni, ezért meg nem fogom legyantázni, igy kb. 2-3 hetente attól függ hogy látszik. Pár másodperc alatt kész van, Én csinálom magamnak itthon.
2009. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a gyantázást otthon csinálom , veszek gyantacsíkot és az sokáig elég, nem kell fizetni senkinek
2009. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!