Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet a piercingemmel?...

Mi lehet a piercingemmel? Esetleg vadhús?

Figyelt kérdés

Mellbimbó piercinget szurattam még Július elején. Őszintén szólva nem nagyon kezeltem, kb hetente azzal, amit hozzá adtak ajándékba de ennyi.

Eddig azt hittem, csak be van dagadva, de mostanra kételkedni kezdtem. Mintha a testem körbe akarná nőni az ékszert, mert kilökni nem tudta. A bimbó 2 oldalán ránőtt az ékszerre a "bőr". Ez vadhús? Magától elmúlik vagy van rá valami? Ha valaki ért hozzá, légyszi segítsen.



2017. szept. 17. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, kezelned kellett volna, mert így 98 % hogy infekciót fogsz kapni. Tetrannal kend be vekonyan hetente. Esetleg kuldj rola priviben kepet h lassam mennyire sulyos a helyzet.

Én is szoktam piercing szúrni.

2017. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezelned kellett volna mert így komolyabb problémák is lehetnek,főnököm mesélte hogy egyszer egy nőnek annyira tönkrement a mellbimbója hogy nem is szoptathatott bár neki a ruhájába akadt bele. Ha küldesz privátban képet akkor meg tudom mondani mivel és meddig kezeld. Ha szegedi vagy akkor a szalonunkban speciális krémet is tudsz rá venni,de ha úgy is romlik a helyzet mindenképp irány orvos!
2017. szept. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, igen, orvos vagy vissza a piercerhez.
2017. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak sajnos vannak kontárok is,lehet hiába megy vissza. Jó lenne tudni hol csináltatta. Hozzánk egyszer se jöttek még vissza hogy baj van.. ;)
2017. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieknek, igen tudom, hogy kezelni kellett volna, de akkor még azt hittem, hogy magától is be tud gyógyulni rendesen, nem tájékoztattak pl a vadhús lehetőségéről sem, és a neten is csak akkor találtam rá, miután valakitől véletlenül hallottam ezt a szót. Amúgy a Magic tattoo shopban csináltarttam, ott volt a legolcsóbb és sok pozitív véleményt is ovastam róla, így azt hittem, hogy jó lesz. Nem hiszem, hogy ők rontották el egyébként, ez inkább az én hibám, de még az se biztos, hogy valami nem jó, nem tudom😂 küldök képet privátban
2017. szept. 18. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!