Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az a gondom, hogy kedden...

Az a gondom, hogy kedden csinaltattam a fül porcomba PC-t és eddig nem fáj, na kezdett el fájni, és piros az egész fülem. Már ki vettem, le fertőtlenítettem és úgy is fájt, hogy nem volt benne, így vissza tettem. Valami tipp, hogy mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen anyagból van az ékszer?
2017. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-lőtték vagy szúrták?

-mivel tisztítod?

-napi hányszor?

-miből van az ékszer?

-van nikkel allergiád?

-ja és többet ki ne vedd amíg be nem gyógyult, ez az egyik legfontosabb szabály, mostantól csak akkor vedd ki ha többet nem tervezed visszatenni.

2017. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy milyen anyagból van, az ékszerésznél lövettem ki. Naponta fertőtlenítem, és nincs nikkel allergiám, mivel már nem először lett át lőve a fülem!
2017. szept. 18. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosi fém fülivel lőtték akkor, egyébként a lövés össze is törheti a porcot ezért nem ajánlják, lehet túl szoros volt a füli mivel az elején kicsit feldagad a fül de a belövős füli nem hagy elég helyet neki, kezeld octenisept spray-el és ne vedd ki vagy forgasd.
2017. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!