Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 (lassan 15) évesen ugye...

14 (lassan 15) évesen ugye belefér a géllakk?

Figyelt kérdés

Érdekel ki mit gondol, kinek mikor volt először.

És egy szolid, rövid műköröm, persze nem iskolába, hanem mondjuk nyáron vagy hosszabb szünetekben (pl téli szünet) belefér?



2017. szept. 19. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bele. Ilyen jellegu "kutatast", hogy kinek mikor volt eloszor, nem erdemes vegezni, mert a gellakk nem egy regi talalmany. Kb 4 eve letezik.
2017. szept. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

De mi a búbánatos francnak neked műköröm? Tök fölösleges.

A géllakkal kapcsolatban az iskola házirendjét tanulmányozd, mert van ahol mindenféle lakk tilos.

2017. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Bele.

Amúgy utolsó hozzászoló,olvasni nem tanultál meg?

Azt írta szünetben akarja megcsináltatni -.-

Amúgy meg,ha neked nem tetszik,attól még mást nem kell lebeszélni!!!

2017. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Iskola nem tiltja.

A műkörmöt tényleg csak nyárra gondoltam (de még nem biztos), egyszeri alkalom, szóval nem minden hónapban szeretnék műkörmöt. És ha nyáron úgy dönteném, hogy megcsináltatom, akkor is rövidet, és nude színűt, nem ilyen hosszút, hegyeset, díszeset, amit sok nőn látni.

2017. szept. 19. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hármas lehet, hogy tudsz olvasni de a szövegértés úgy látom nem megy. A műkörmöt tervezi nyárra a géllakkot suli időre.
2017. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyolcadikos ballagáson volt először műkörmöm, azóta folyamatosan van <3
2017. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen bele! Nagyon szép tud lenni, a gél lakk pedig tök sokáig meg marad, ahhoz képest egy egyszerűbb színezés nem is drága.

Műkörmöt szerencsére nekem nem kell mert gyorsan nő, de ha te nagyobbat szeretnél egy kis kipótlás belefér, de ne túl nagyot, mert az nem áll jól ilyen fiatalon.

Ilyen hosszú hegyes nagyon színeset én még msot sem akarnék :D

20 L

2017. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!