Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet (körülbelül)...

Mennyibe kerülhet (körülbelül) egy ilyen tetoválás? Tudom, sok ilyen kérdés van, és pontosan nem lehet megmondani, de azért köszönöm! :D

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2010. máj. 27. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első átlagban olyan 70ezer körül lehet, a második 30-40ezer, de ez tényleg változó.
2010. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs annyi. nekem egy 8x4cm-es színes mintám van(nem túl aprólékos mondjuk) az volt 13 Győr egyik legjobb szalonjában. egy ilyen vékony, nem túl színes és részletes tetkót megcsinálnak max 20ért, de akkor sokat mondtam. egyik barátom most csináltatott felkarra egy tigrist, az színes, aprólékos, nagy minta, 30 volt. ezek egyike sincs annyi.
2010. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm otthon dolgozik, de szépen(nekem is van már pár db), igaz vidéken vagyunk nagyon, de az elsőért 15-20-nál többet nem kérne el, a másidik kb 8-ból kijönne nála. Maximum! Remélem segítetem!
2010. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. máj. 31. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!