Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tárolod a parfümjeid?

Hol tárolod a parfümjeid?

Figyelt kérdés

Nekem csak két darabnak kéne megfelelő helyet találni, ahol nem mennek tönkre.

Korábban valamiért volt, ami 2-3 év alatt megromlott, pedig nem volt olcsó (D&G, Lancôme), valahogy mégis kiütött rajtuk az alkohol.

Jelenleg van egy régebbi (DKNY), ami érdekesmód nem romlott meg, holott egy helyen volt a többiekkel, 4 éves, ill egy Bvlgari, ami új.

Elzárva tartom őket egy szekerényben a hálószobában, ugyanis télen is ez a leghidegebb szoba, nappalra szinte nincs is fűtve.


Hová tudnám tenni, ha még itt sem jó?

Illetve mennyi ideig nem szabadna megromlaniuk?


2017. szept. 26. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem eredetiek a parfümök gondolom ha megromlik...


Nekem jó pár éve meg van egy OneMillion parfümöm semmi baja pedig a szobában tárolom...

2017. szept. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindegyik eredeti, parfümériában lett véve (Douglas)


Sosem vennék hamisítványt

2017. szept. 26. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:
En a polcomra rakom es semmi bajuk, van Dior, Bvlgari... Hogy tudnak megromlani?? 2-3 ev mulva termeszetesen nem lesz olyan az allaguk, mint ujkorukban, mit vartal?
2017. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem lesz olyan az állaga egyenlő megromlik, nem?


2 év a szavatossági idejük amugy, tehát legalább addig olyannak kéne maradnia, amilyennek megvettem

2017. szept. 26. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fejjegyek eltűnnek, kifújáskor kicsit más lesz az illat. De amelyik tényleg "megromlik", az inkább büdös mint alkoholos. Ráadásul a márkás termékekben lévő alkoholnak nincs is szaga.
2017. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az asztalomon vannak, az eredeti dobozukban. Nem éri őket sok fény és hő.
2017. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Én csak lazán felraktam őket a polcra. Bár nincsenek is több éves parfümjeim, ezek elfogynak cirka fél év alatt.
2017. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!