Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan "tüntessem el" a bajszom?

Hogyan "tüntessem el" a bajszom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és bajszos vagyok.. Sajnos. Még régebben megpróbáltam kiszőkíttetni kozmetikussal, de olyan erős a szőr, hogy egyszerűen nem vette be a festéket. Azóta gyantáztatom (ritkán) és epilálom. De olyan hamar visszanő (2-3 nap) és annyira undorító. Nagyon fáj is amikor az epilátorral leszedem.. Úgy néz ki mint egy férfinek! Nagyon zavar.:( Ezért szeretném megkérdezni tőletek (elsősorban lányok akik hasonló problémával küzdenek esetleg), hogy hogy lehetne kevésbé észre vehetővé tenni? (Vagy legalább, hogy ne azon Legyen a hangsúly.) Tovább tanulásra készülök és nagyon nem szeretném ha 4-5 évig ezzel csúfolnának, mint eddig itt 8 évig. :( Valamint fiúk és lányok szerintetek ez nagyon zavaró? Vagy csak én gondolom így?

Előre is köszönök minden választ (remélem azért jön sok!☺) További szép napot! :)



2017. okt. 2. 16:32
 1/8 anonim válasza:
0%
borotfálkozzál
2017. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krém?
2017. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítőkrém és a borotva is csak a felszínről szedi le a szőrt, ha epilálás és gyanta után 2-3 nap múlva kinő, akkor borotvával addig se bírná. Meg eleve, nőknek tabu arcon a borotválás. Nincs valami hormonproblémád? Én még mindig a gyantát ajánlom, lehet, hogy fáj, de annál hatásosabb módszer nem sok van. Esetleg hosszabb távra lehet még a lézeres szőrtelenítés, de az drágább is, és tekintve, hogy fiatal vagy, még nem ajánlom.
2017. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál gyanta, vagy otthon gyanta. Én hideggyantával szoktam leszedni, van kifejezetten arcra való. Nekem idővel ritkult szerencsére, de eleinte hetente szedtem :/ most már elég 3 hetente kb.
2017. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Borotvával/krémmel semmiképp! Biztos láttál már borostás férfit. Na, olyan, ha arcot borotválsz :) lábon, hónaljon stb-n elmegy, de arcon ne! A krém pedig szintén csak látszólagosan szedi le, 2 naponta csinálhatnád megint és még a bőrödet is irritálná. Kozmetikus legyantázza, esetleg leszőkíti bár akkor ugyanúgy fentmarad :D vannak kifejezetten arcra való vékony gyantacsíkok, vagy hideggyanta amit felkensz és gyorsan lehúzod. Dm-ben, rossmannban vagy fodrászkellékesben lehet kapni.
2017. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szemöldökcsipesszel szoktam kihúzgálni, eltart egy kis ideig, de elég sokáig bírja.
2017. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom a gyanta mindenkinek a kedvence :) Úristen, dehogy.. soha nem nyúlnék a borotvához! Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kiskéz mindenkinek! :)
2017. okt. 2. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Én bajuszgyantát használok, az xepil vált be, linkelem is hogy melyiket használom sok éve :)


[link]

2017. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!