Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány vagyok. Van egy kis...

Lány vagyok. Van egy kis bajszom. Hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Kozmetikus legyantázza :)

Ismerősömnek is ő csinálta...és nagyon szép.

2011. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Gyanta, vagy, ha nem szeretnéd szemöldökcsipesszel egy fél órás program:) Van 2 ismerősöm akik régen szőkítették, hát borzasztó volt. De láttam már olyan lányt aki borotválta...no comment
2011. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne szőkítsd, hanem a kozmetikus legyantázza neked, utána meg szépen magadnak is ki tudod majd szedni szemöldökcsipesszel ahogy elkezd kinőni :)
2011. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem mindig kozmetikus csinálja, de lehet kapni gyanta csíkokat boltban is, és magadnak is megtudod csinálni. de szerintem ha egyesével tépkeded ki szemöldökcsipesszel, az sokkal fájdalmasabb, mintha hirtelen túllenél rajta:)
2011. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöööm:)
2011. jan. 29. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:
gyantától kipattoghat, az feltűnőbb lesz mint egy kis szőr. csipesszel is csak 5 perc az egész, ha gyorsan csinálod szinte meg se érzed.
2011. jan. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyantázást választod, akkor szerintem ne otthon csináld. Én is pórul jártam, de másoknál is olvastam, hogy nem úgy sült el a dolog, ahogy kellett volna. Nekem is letépte a bőröm és heges lett. A kozmetikus pedig pár száz forintért megcsinálja.

20L

2011. jan. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én legyantáztattam és tiszta piros lett és nagyon fájt.

Az biztos, hogy egy ideig nem próbálom újra.

2011. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!