Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen epilátort érdemes...

Milyen epilátort érdemes venni nagyon erős, dús lábszőrzet esetén? L.

Figyelt kérdés
Eddig csak borotválva volt,de nagyon gyorsan visszanő és teljes lábra,lábujjaktól combtőig kell.
2017. okt. 4. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem inkább gyantázni kéne. Ha megteheted, menj el kozmetikushoz, ő szépen megcsinálja. Ha szűkös az anyagi kereted, akkor kipróbálhatod a hideggyanta csíkokat. Nekem is erős a szőr a lábamon, és gyönyörűen leszedi. Persze kell hozzá egy kis rutin. Nekem a Veet meg a Depilan gyantacsíkok váltak be.
2017. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó a gyanta, semmi bajom vele,csak ahhoz eléggé meg kell növesztenem a szőrt,ami ennél a mennyiségnél nagyon látványos. Ezért gondoltam az epilátorra,mert az a pici szőrt is kiszedi.
2017. okt. 4. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vezetékeset!

Nekem volt vezeték nélküli, zuhany alatt használható, na az nem ért semmit. Nem bírta addig, amíg a 2 lábamat végigepiláltam. És nekem nem jött be a vizes epilálás sem.

2017. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Braun, anyának 20 éves de még mindig megy, ja és vezetékest
2017. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 40 csipeszes Philips, most 20 csipeszes Braun van. Utóbbival lassabb a szőrtelenítés, de sokkal kevésbé fáj, mert egyszerre nem tud annyi szőrszálat kihúzni. Talán ezt is érdemes figyelembe venni.
2017. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!