Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kényelmesebbé...

Hogyan lehetne kényelmesebbé tenni az új cipőt?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem, egy cipőt ami nekem nagyon tetszik. Az iskolába felvettem, ám amikor hazafelé tartottam szinte szenvedtem. Feltörte a lábam, és nagyon fájt. A méret az jó, nem az a baja, ugyanis belefért a lábam bőven. A sarkamat, és a kislabujjamon lett egy szép nagy hólyag. Hosszában talán kicsit nyújtani kellene hogy meg ennél is kényelmesebb legyen. Milyen módszerekkel lehetne kényelmesebbé tenni?

2017. okt. 5. 19:19
 1/6 anonim válasza:
Elviszed cipészhez. Kaptafára teszi és megnyúlik kicsit.
2017. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 és körülbelül mennyibe kerül ez?
2017. okt. 5. 19:25
 3/6 anonim válasza:
Pár száz forint.
2017. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Otthon teszek bele sámfát éjjelre, aztán mindennap amikor leveszem sámfát teszek bele. A saroknál meg kalapáccsal szoktam ütögetni hogy megpuhuljon de úgy hogy valami puha anyag legyen kívül mert volt már olyan hogy karcolódott a külseje
2017. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 bocsi lehet hogy én vagyok olyan tudatlan, de mi az a sámfa?
2017. okt. 5. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
2017. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!