Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony lánynak cosplay?

Alacsony lánynak cosplay?

Figyelt kérdés

A tavaszi MondoConra szeretnék cosplayben menni. Viszonylag alacsony, teltebb alkatú lány vagyok, hátközépig érő hajjal, amatőr cosplayes. Ezeket nézve tudnátok tanácsot adni?

Mindenképpen készíteni szeretném, nem pedig készen venni.



2017. okt. 8. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, ha valaki figyel az ilyesmire, hogy én mennyi alacsony, kifejezetten kövér lányt láttam magas, vékony, férfias karaktereket cosplayelni, borzalmas :D


Sok lehetőséged van, s fura nekem a kérdésed, hiszen úgy gondolom, az ember valamelyik kedvencének öltözik, olyannak, akire akár hasonlít is, de azt se tudja, mi az, nem...

S nem tudom, mennyire vagy ügyes, milyen anyagaid vannak, az OK, hogy nem a legbonyolultabb, páncélos, hatalmas szárnyú valamiket akarod (a kicsi tollas szárny is törik tömegben, mint a fene, plusz azt szinte garantáltan venni kell).


Nézz körül a neked tetsző karakterek körül, amelyiket nem zárja ki a testalkatod s nem túl nagy meló megcsinálni. Így a semmiből nem tudok mit mondani.

2017. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel! Én is alacsony vagyok, és duci, ezért nem is cosplayezek. Tavaszig rengeteg idő van, addig le lehet adni valamennyit a feleslegből. Ha nem akarsz/tudsz, akkor tervezd meg a te animés énedet, és neki öltözz be, vagy tedd bele őt (magadat) egy fandomba. Én például simán kreálnék magamból egy Narutós karaktert :D
2017. okt. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Öltözz, akinek akarsz és akinek a ruhájában jól érzed magad. Ha testalkat alapján lehetne csak cosplayezni, csak az F-kosaras töröttgerincű lányok meg a nyolckockás pasik öltözhetnének be kb...
2017. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nagyon jól értetted miről beszéltek, előző. Azért egy százhúsz kilós holdtündér már nevetséges...
2017. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy Meg a Family guy-ból.

Vagy ő még


[link]

2017. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!