Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kell borotválkozni? És...

Hogyan kell borotválkozni? És a szőrt hova kéne dobni?

Figyelt kérdés
Most poenosan hangozhat a kérdés de nekem nem volt apukám és a szülőktől haveroktol nem szívesen kérdeznem ezt meg. Az arcomat és a honaljamat meg megtudom borotvalni. Hosszas küzdelmek után lent is sikerül de azt nagyon hosszas küzdelmek után xd . Szóval ha egyszer megborotvalkozok lent akkor azután legalább 2 hetente kéne de ha ezt nem teszem meg akkor azután már nem lesz valami könnyen borotvalhato.szoval ha már olyan nagy lent a szőr hogy nem annyira borotvalhato borotvaval. Akkor ti hogyan csináljátok? Xd és a szőrt hova dobjatok? A kukába?
2017. okt. 9. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én az arcomon is csak rövidre vágom a szőrt, szakállnyíróval, plusz tartok egy másodlagos szakállnyírót a hónalj és intim területekre. Borotválni az arcomat csak akkor szoktam hogyha valahova megyek és konkrétan meg van említve hogy "clean shaven", de amúgy nem, a többit meg egyáltalán nem.
2017. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a szőrét egy darabka WC papírral/zsepivel össze szoktam szedni aztán úgy mehet a kukába.
2017. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek egyéni vélemény, de lent szerintem elég rövidre nyírni, ápolni. Ezt, ahogy előttem is mondták egy második szakállnyíróval érdemes, nem kell tökéletesnek lennie. Persze, ahogy neked jó.


A szőrt egyébként a lefolyó összeszedi, onnan egy darab vécépapírral zuhanyzás után kiszeded (persze a szakállnyírót ne a zuhany alatt használd) és kész.

2017. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2017. okt. 10. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!