Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Parfümös átverés után vissza...

Parfümös átverés után vissza tudom valahogy szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés

Ma bementem a szigetszentmiklósi auchan-ba, és leszólított egy kedves fiatal lány hogy próbáljam ki a parfümjüket és mondjam el a véleményemet.

Kis beszélgetés után kezembe nyomott egy dobozzal abból, amelyik tetszett, és még két dobozt hozzátett ajándékként potom 20 ezer forintért. Nem mentem bele, erre jött a következő ajánlat, 5000 egy dobozért. Sajnos ennek már nem mondtam nemet (tetszett is az illata és volt is annyi nálam).

Sajnos számlát nem kaptam, és később jöttem csak rá hogy ez az egész egy nagy hiba volt. Olvastam róla, hogy lehetséges 14 napon belül visszakérni a pénzemet, de attól tartok hogy számla hiányában csak körberöhögnek.

Egyébként egy Santini - Sia -t vettem 5 ezerért, a neten ezt 15ezerért találtam meg.



2017. okt. 10. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. A 14 napos elállás amúgy is netes rendelésre vonatkozik.
2017. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Küldj már róla képet,hogy milyen! Ha olyan amilyenre gondolok,megveszem!
2017. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hamisítvány.
2017. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. okt. 11. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek általában másnap már nincsenek ott szóval nincs sok esélyed, ez van, ha meg tetszett az illata még jól jártál, én le szoktam őket rázni azzal hogy köszi de már megvan az állandó favorit illatom szóval hagyják a témát.
2017. okt. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gyula1971 ***** válasza:

Érdekes, nálunk is volt hasonló a Tesco-ban.

De ezek az árusok nem az áruház alkalmazottai,mert akkor számlát kellene adniuk minden eladásról.


Hogy kihez tartoznak nem tudom,csak úgy maszekként bemennek és keresik a palimadarakat?

Ezt meg az áruház nem engedheti meg.


Képet én is kérnék a parfümről.

2017. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta sikerült továbbadni, így képet már nem tudok róla küldeni. Egyébként ha neten rákeresel akkor pont ugyan azt adja ki ami nekem is volt, vagy nagyon meggyőző hamisítvány, vagy igazi és nem átverés.
2018. szept. 18. 19:30
 8/8 anonim válasza:
Haggy kerdezem meg, mit sikerult ezutan intezni? Sajnos enis igy jártam.
2019. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!