Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek, be lehet mérni az...

Kicsi'sstunt kérdése:

Átvertek, be lehet mérni az IP címet vagy valahogy el lehet kapni hogy ki volt?

Figyelt kérdés
Cserèröl volt szó meg minden és nem azt küldte amit kellet volna , hamis cím , név minden , hogy lehetne elkapni vagy ip cím alapjàn bemérni ?

2017. márc. 15. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Van Androidra egy app, "IP detective" a neve. Ha sikerül letöltened valahonnan - sajnos Google Play-en nincs fent, érthető okokból -, telepíted, megadod amit tudsz a fickóról (hamis név, cím, átverés időpontja, email cím, IP cím) és megkeresi, ki az valójában.
2017. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1 persze, IP detective :D
2017. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Csak a szolgáltató tudja, hogy kinek milyen IP címet osztott ki, és csak ő tudja az ügyféladatokat is.


Inkább jelezd az oldalnak a problémát, ők tudják az IP címét. Illetve tegyél feljelentést. A rendőrségnek már kiadja az internetszolgáltató az adatokat.

2017. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ha van egy kis esze, akkor eleve valami nyilvános helyen internetezett.
2017. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de ha cseréről volt szó nyilván te is küldtél valamit neki, akkor hogyan adhatott meg hamis nevet és címet, ő hogyan kapta meg, amit te küldtél?
2017. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cyberstein válasza:
"IP Detective" Igen barátom meg töltsd le mellé a HACK appot és nyomj rá a nagy HACK buttonra és máris tiéd a világ. Ip cím alapján te mit mezei felhasználó legjobb esetben is csak a szolgáltató helyét fogod megtudni ami akár 100 km-re is lehet az illetőtől.. Viszont úgy látom manapság egyre több az informatikai zseni és script boy ezért csak annyit fűznék hozzá, hogy MAC címről hallottatok már esetleg ?!?! És ahelyett, hogy 14 éves "Hackerektől" várod a segítséget inkább tényleg jelentsd be mert sokkal többet érsz vele minthogy itt trojanos malwareket meg mindenféle rat vírussal megáldott appokat ajánljanak ami még arra se jó, hogy kitörölje az ember a seggét vele.
2017. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Látom, látom, a humorérzék manapság már kihalóban van. :)
2017. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cyberstein válasza:
Ha megsértettelek bocsánatot kérek nem volt célom én csak annyit akartam mondani ezzel, hogy egy eleve butaság ilyen cserékbe üzletekbe belemenni, de ha már megtörtént ne próbáljunk itt a gyakori kérdéseken embereket találni akik "bemérik az ip címeket" hanem próbáljunk olyan megoldást találni rá ami akár segíthet is, mert Sanyika meg Elemér akik feljönnek gyakori kérdésekre és segítséget ajánlanak h "én majd tudom én majd lenyomozom meg olyan hacker applikációt mondok, hogy még az NSA se képes olyanra amit ez a program tud (És most nem az IP Detective-re gondoltam)ez biztos nemfog segíteni. Habár jólenne tudni egyébként, hogy mégis miféle cseréről van szó, mert ha valami játék account és hasonlók üzlete ment végbe akkor eleve hülyeség azt hinni, hogy bárhogyan is visszaszerezzük hisz minden játék készítője feltünteti, hogy az ilyesfajta cserére semmiféle garanciát és jótállást nem vállal így nem is foglalkozna ilyen üggyel, de ha pénzbeli dologról van szó aminek több tízezres értéke van azzal már biztos foglalkozni fognak a hatóságok is és nekik nem lesz szükségük IP Detective-re sem :)(sarcasm)
2017. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!