Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltávolítani a...

Hogyan tudom eltávolítani a géllakkot a körmömről?

Figyelt kérdés

Már megnéztem pár videót, amelyekből kiderült, hogy nem csak lereszelni lehet, hanem leoldani is, ami színpatikusabb. (Gyorsabbnak tűnik és kíméletesebbnek)


Azt hallottam, hogy már vannak olyan alaplakkok, fedőlakkok... amelyeket lehet oldani.

Tehát, kérdés, hogy minden olyan anyagnak, amit használok a géllakkozott körmöm elkészítéséhez valami "speckó" oldhatónak kell lennie?

Illetve az oldó anyag is valami különleges anyag vagy csak aceton?


Előre is köszönöm válaszaitok! :)



2017. okt. 15. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Aceton
2017. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha lenott, en fogtam magam, benyultam ala, es lehuztam. Bar az en kormosom eleg gyatran csinalta, egy het utan mar jott fel a szele. De elvileg ha acetonba aztatod az leoldja, de nem vagyok benne biztos, nem probaltam meg.
2017. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. okt. 16. 07:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Van hozzá külön erre a célra való oldószer, de a tiszta aceton is jó (gyógyszertárban kapható). Pici vatta pamacsot beáztatsz, rárakod a körmödre, majd alufóliával becsomagolod az ujjad. 20-25 perc alatt leoldja. Viszont vannak olyan géllakkok, amelyeket nem lehet oldani. Ha reszeled, nagyon óvatosan, ne reszelj bele a körmödbe, nagyon könnyen sérül és örökre nyomot hagyhatsz rajtuk.
2017. okt. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ettől félek én is, hogy a reszelés során megsértem a körmöm, ezért választanám a leoldásos módszert :)

2017. okt. 16. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont nem kell a sajat körmödig reszelni, csak az alaplakkig es akkor nem teszi tonkre a kormod. En csiszologepet hasznalok es mindig hagyok egy vekony reteget a körmömön az alaplakkbol.
2017. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!