Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudom leszedni a géllakko...

Hogy tudom leszedni a géllakkot otthon?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 20:22
 1/2 anonim válasza:
Javaslom, menj el kormoshoz inkabb. O majd szepen lecsiszolja neked. Ha magadnak szeded le, nagy esellyel megserted a kormodet. De ha megis magad szeretned, akkor ovatosan reszelj rajta, es elvileg, ha acetonos koromlakklemosoval atitatott vattakorongot raksz a kormodre, azt attakered alufoliaval, ha jol emlekszem husz percig rajtahagyod, fellazitja a gel lakkot, es le tudod kaparni borfeltoloval, de en kanalnyellel oldottam meg.
2017. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rendesen meg tudod sérteni a körmöd, ha nem értesz hozzá és elég f.s.z.án be tud gyulladni utána :-/ Mondom ezt körmösként. Inkább ne kockáztass!
2017. aug. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!