Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel/hogy szőrtelenítsem...

Mivel/hogy szőrtelenítsem először a kezem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy lànyhoz kèpest elèg szőrös a kezem. Mèg sosem szőrtelenítettem a kezem ezelőtt, szóval nemtudom hogy menjek-e el kozmetikushoz hogy legyantàztassam, vagy gyantàzzam le otthon, vagy leepilàljam, vagy esetleg először próbàlkozzak szőrtelenítő krèmmel?

Tanàcsok ès tapasztalatok is jòl jönnènek.

15/L



2017. okt. 21. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én epilálom, szerintem az a legjobb, legtartósabb. Bár sosem tudom olyankorra időzíteni, hogy a szüleim ne legyenek itthon... Nem engedik...

A szőrtelenítő krém sz.rt sem ér... Olyan mint a borotva, de büdös, tele allergén anyaggal. Fújj.

A gyanta is jó, nekem a hideggyanta is lehozza. De macerásabb kicsit, viszont csendes 😶 nálam ez lényegi szempont.

2017. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyanta vagy epilátor, borotválni semmiképp, elég csúnya lesz.
2017. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyanta borotva semmikep
2018. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!