Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Költök magamra, mégsem vagyok...

Költök magamra, mégsem vagyok szép. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Àpolom a hajam, bőröm, fogaim, igyekszem adni magamra. Visszafogottan öltözöm, állítólag van azért ízlésem is.

Sminkelni is szoktam, mégsem látom, hogy szép lennék.

Nincs súlyfeleslegem, arányos homokóra alakom van.


Anyagilag most minde oké, havi 100 ezret is elkölthetnék, ha szeretnék, de persze nem szoktam.


Mi lehet a baj velem?


23l


2017. okt. 22. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
én inkább belül keresném a probléma okát: nincs önbizalmad, rossz a magadról alkotott képed, kiül a kinézetedre, hogy nem szereted magad. nem hiába mondják, hogy a boldog emberek szebbek :) fogadd el magad, sportolj (az is önbizalmat ad). esetleg még azon is elgondolkozhatsz, tényleg a számodra előnyös ruhákat, sminket, frizurát stb. hordod-e.
2017. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Költök magamra, mégsem vagyok szép."

Ha nem vagy szép, hiába kened a vakolatot.

2017. okt. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki szép annak nem kell költeni.
2017. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!