Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha másfél hetente járok...

Ha másfél hetente járok szoláriumba, az is nagyon káros?

Figyelt kérdés

Hetente, másfél hetente egyszer megyek 10 percre. Nem narancssárgára pirítom magam, csak egy kis egészséges színt szeretnék magamnak rossz időben is. A természetes bőrszínem ilyen sápadt szürkésfehér, kb olyan mintha súlyos beteg lennék. Viszont könnyen barnulok, úgyhogy leégni sose szoktam. Szerintetek ez is túl sok? Nagyon egészségtelen?


24/l


2017. okt. 23. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon káros, hiába nem égsz le.
2017. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szolárium akkor is káros, ha évente mész, max elenyésző mértékben. Ha más bajod nem lesz tőle, a bőrödet mindenképp öregíti. Nem tudom miért gondolják sokan, hogy az az egészséges kinézet, ha égetjük a bőrt. Szerintem nagyon szép tud lenni a porcelánbőr, kifejezetten elegáns hatást kelt. Ha nagyon sápadt az arcod használj pirosítót.
2017. okt. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évekig jártam hetente, nagyon szerettem, de megfigyeltem, hogy egyre nagyobbak lettek az anyajegyeim a szolitól, ezért egy ideje abbahagytam, azóta szebb a bőröm. Szerintem egészségtelen. Próbálj ki valami ilyesmit, vagy az önbarnítást (nekem a dr. kelen bejött): [link]
2017. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!