Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bella...

Mi a véleményetek a Bella mellnövesztő krémről? Valaki használta már?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék egy krémet ami mellnővesztő ,a neve Bella krém,csak olyanok válaszoljanak akik már kipróbálták ,még Sosem használtam ilyen krémet szóval még ezzel kapcsolatban nincs semmi tapasztalatom.

2017. okt. 23. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Te komolyan hiszel ebben hogy megnő a melled egy krém miatt??? Ha ennyire hatásos lenne nem lennének kis mellű nők..
2017. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én a Bella pénisznövesztő krémet használtam csak. Két hét alatt 14 cm-t nőtt. Maximálisan elégedett vagyok az eredménnyel. De a legjobb, hogy nemrég kiadtak egy új olyan krémet amit a hajadra kell kenni és beszívódik és serkenti az agyműködést. Most fejezem be a 14. MSc diplomám, a héten.

2017. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak ,csak reménykedek mert tudod nem vagyok megelégedve magammal,oke h van olyan pasi akinek a kicsicici tetszik de őszintén "b" vagyok ,nem akarok műtétet. Második válaszolónak ,már van olyan is h pénisznövelő krém a bellából?
2017. okt. 23. 20:04
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A második válaszoló nyilvánvalóan ironizált.. ne dőlj be neki
2017. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

"Második válaszolónak ,már van olyan is h pénisznövelő krém a bellából?"


Mondd, hogy nem gondoltad komolyan, amikor ezt reagáltad a hozzászólására...

2017. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval nincs semmi esélyem arra h nagyobb legyen a mellem? :( ,néhány ember annyira negatív tud lenni ,én egyszerűen mint nő nagy melleket szeretnék vagy legalább picit nagyobbat,kerekebbet ,teltebbet.
2017. okt. 23. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész. Egyik krém sem fog nagyobb melleket adni.
2017. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ó, dehogyisnem. De nem hiszem, hogy így megoldható lenne.

Viszont van egy rakás más dolog, ami azzal jár, hogy megnő. Ott van persze a plasztikai műtét, de gondolom azt nem szeretnéd (és bevallom, szerintem is inkább legyen egy lánynak nagyon pici természetes melle, mint egy nagyobb műtött), de akkor is nőhet, ha felszedsz pár kilót magadra, nőhet fogamzásgátló szedésétől is, valamint terhesség alatt is szépen megduzzadnak.

Amúgy mekkora a melled, és nagyjából milyen alakú?

2017. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

A B NEM kicsi! Közepesnek számít. Érdekes módon ezt a "B kosár az semmi" szöveget csak a komplexusos B-s nőktől hallottam, mástól még soha.

Fogadd el magad, a melled csak hízástól vagy plasztikai műtéttől fog megnőni. Az ilyen kenceficék mind-mind kamuk. Az meg egy hülyeség, hogy egy nő csak min. C kosárral nő. Egy túrót, mindig is voltak, vannak és lesznek kismellű hőlgyek a világban és semmivel sem érnek kevesebbet.

2017. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Plasztikai sebészet az egyetlen ami szép eredményt ad.

Probálj meg hízni talán mellre is megy. Egy krémtől hogyan nőne a melled??

[link]

Olvasd el!!

2017. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!