Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Bella...

Mi a véleményetek a Bella mellnövesztő krémről? Valaki használta már?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék egy krémet ami mellnővesztő ,a neve Bella krém,csak olyanok válaszoljanak akik már kipróbálták ,még Sosem használtam ilyen krémet szóval még ezzel kapcsolatban nincs semmi tapasztalatom.

2017. okt. 23. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Beauty Breast kapszulát. Nekem használt. De most nem foglalkozom ilyesmikkel mert épp szoptatok. Meg amúgy már nem is akarok nagyobb mellet, nekem jó a B méret. Nekem is közepes. Persze szoptatás után majd azért szerintem újra szedni fogom néha-néha. :)
2017. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat,egyébként a melleim nem ereszkednek le ,szerintem nem az a punnyadt lógós fajta ,de jobb lenne ha nagyobb lenne ,viszont h az egyik válaszoló belinkelte h nem igazán jól ezek a krémek mert árthat az egészségemnek így elgondolkodtató ez h használjam e a krémet vagy sem,a plasztika az meg biztos h kizárt!!!
2017. okt. 25. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!