Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen piercingem legyen?

Milyen piercingem legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Van a bal fülemben egy Industrial piercing meg egy Inner Conch piercing.

A jobba 2 Helix található.🤗

Szeretnék még piercinget a fülembe de nemtudom hova legyen mert szeretnék még ízléses is maradni, hogy ne nézzen ki hülyén vagy zsúfoltan.🤔🤔

Ötleteket várok tőletek !

Köszi a válaszokat ! 🤔



2017. okt. 24. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is industrial+conch kombó van, az industrial közepe felé még tervezek egy pici karikát a fülem peremére meg esetleg egy tragust, bár nekem emellé fülenként van sorban 4-4 lobe (a conch meg egy golyózáras karika amin a golyó egy lapos kő és pont úgy esik hogy folytatja a lobe-sort :D )
2017. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh Koszi a válaszod szerinted 2 Helix-es oldalon mi nézne ki jól karikaim vannak bent
2017. okt. 25. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg mégegy helix? Úgy szépen sorban lenne három.

Vagy én szúratnék mindkét fülcimpámba egy-egyet a helyedben. Bár ez függ attól, milyen nemű vagy. Egy férfin/fiún kicsit furcsállnám, de végülis az sem volna rossz...


Nekem mindkettőben van 12mm-es fültágesz. A balban industrial meg tragus. A jobban egy lobe (a tágesz mellett, pici karika). A jobb fülembe tervezek egy rookot a közeljövőben.


Régebben a balban 18mm tágesz, 3 lobe, a tragus meg az industrial volt, a jobban 22-es tágesz, 4 lobe sorjában meg egy helix. Ez össz. 13 lyuk. Akkoriban ezt sem éreztem túl zsúfoltnak, szóval ez igen relatív :)

2017. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok azt nem írtam oda 😅😅
2017. okt. 25. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!