Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg a megfelelő...

Hogy találjam meg a megfelelő parfümöt?

Figyelt kérdés
Eddig akármilyen parfümöt vettem, csak egy darabig használtam, majd meguntam az illatukat. Több évvel ezelőtt pedig kaptam egy parfümöt, ami rettentően tetszett, és egyáltalán nem untam meg, utána még folyamatosan vettem, mert ez volt az egyetlen parfüm aminek az illatát nem untam meg. Sajnos régóta már nem is gyártják, és aki még is hozzá jutott, irgalmatlan sok pénzért szeretné elkérni, kb. 60-70 ezerért, ami azért valljuk be túl sok. Vajon létezik olyan oldal, ahol beírom a parfüm összetevőit, azaz hogy milyen aromák vannak benne, hogy kiadjon egy parfümöt amiben ugyanazok az illatok szerepelnek?

2017. okt. 26. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Fragrantica nevű oldalt tudom javasolni

Ha beírod a parfüm nevét, ki fog adni hozzá hasonló illatokat.

2017. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos beírtam az összetevőit, és kiadta ugyanazt a parfümöt :/
2017. okt. 26. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha rámész az adatlapjára és lejjebb görgetsz, akkor kiad egy sávot, ahol hasonló illatok vannak, nem?
2017. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a konkrét parfüm?
2017. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem ad ki sávot,csak a kommenteket.

A neve: Shania by Stetson

2017. okt. 29. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!