Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek van műkörmük azoknál...

Akiknek van műkörmük azoknál nagyobb eséllyel alakul ki körömgomba? Lett már valakinek kifejezetten műkörömtől körömgombás a körme? Ha egyszer elkezdjük ezt a műkörmöztetést tényleg nem jó abbahagyni?

Figyelt kérdés
21 vagyok és még sosem volt műkörmöm. 6 barátnőm is mesélte a hátrányait és ezekre szeretnék választ kapni tőletek, hogy mennyire igazak, vagy ezek csak náluk lenne ilyen? 6ból 1-nél történt, hogy elsőre csináltatta meg a körmeit, és 2-3 hónapig bírta, de a végére már nagyon csúnyán nőtt le, saját magának szedte le, és mondta, hogy eszméletlen csúnya lett a műköröm alatti rész, elkezdett még sárgásodni is azaz kezdődő körömgombája lett, ezenkívül nagyon gyenge lett a körme, és ő azt mondta, hogy soha többet nem akar ilyet, a többi 5 barátnőm is ezen a véleményen van, mondták, hogy nekik is baromi csúnya már a saját körmük a műköröm miatt pontosan ezért járnak 1-2 havonta újat csináltatni, és mondták, hogyha elkezdem érdemes nekem is havonta járnom, azonban engem ez elriaszt, egyszer szeretném kipróbálni, de azt is azzal a feltétellel, ha a körmeim mindenképpen egészségesek maradnak. Ráadásul sajnos hajlamos vagyok a körömgombára mert a családomban ez ilyen visszatérő probléma, a lábujjamon volt körömgomba, 3 kemény év alatt kezeltem ki magamat, és így is nagyon megviselt ez, azt viszont nem bírnám ki, ha a kezemen is megjelenne valami hasonló.
2017. okt. 27. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

1 van mukormom folyamatosan. Semmi baja a sajatomnak.

Ha kaki kormoshoz mesz, aki 1500 -ert csinal neked a panelba luxus karmokat, akkor szamithatsz ra. Nem steril a kornyezet, kitudja mit hova rak es fertotleniti-e utana.


21L

2017. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
1 eve*
2017. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hidd el a barátnőim sem ilyen helyekre járnak, hanem neves szalonokba és így is megtörtént velük a baj.
2017. okt. 27. 17:32
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként kedves 1-es válaszoló, pont ezért írtam ki a kérdést, mert nem értem, hogy nagyon jól képzett, munkájukra nagyon igényes körmösök, hogy tudnak mégis rosszat alkotni, és a 6 barátnőmnek legalább ugyanennyi barátnőjük még ugyanígy járt, és fogadni merek rajtuk kívül is vannak még ilyenek. Értelemszerű számomra, hogy nem 1500ért fogom csináltatni, ha már így belemész a vagyonoskodásba akinek körömgombája lett annak 15 ezerért csinálták. De jó lenne ha értően tudnál olvasni, nem azt kérdeztem hol csináljam, hanem egyáltalán érdemes-e, az egyetlen értelmes a válaszodba, hogy neked elvileg nincs ilyen problémád.
2017. okt. 27. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, azt írtad, hogy magának szedte le... na itt a baj.

NEM szabad magadnak leszedni, mert tönkre teszed vele a saját körmöd.

5-6 hetente érdemes töltetni, de ez attól is függ, hogy milyen gyorsan nő a körmöd. Nekem van olyan vendégem, aki 3 hetente jár, mert olyan lenövése van, mint másnak 6 hét alatt.

Ha jó szakember csinálja, akkor nem szabad, hogy elvékonyodjon a köröm. A gombásodás sem lenne szabad, hogy előjöjjön.

Nagyon fontos, hogy ha nem szeretnél újat csináltatni, akkor jelentkezz be a körmöshöz, hogy szedje le ő neked szakszerűen, nem feltépkedve és belereszelve a saját körmödbe.

Körültekintően válassz körmös szakembert, ne valami kontárt, mert az "olcsó" volt. Ami olcsó, az olyan is...

2017. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha felteteted, akkor bizony jarni kell rendszeresen. De nem 3 havonta mint a barátnöd! 3 honap múlva nyilvanvalóan brutális lenövései lesznek, megváltozik a köröm szerkezete, kényelmetlen lehet vele még fogni is.

Ha pedig nem szeretnéd tovább viselni, leszedeted azzal aki megépítette.

AZ elvékonyodás pedig a túlreszelésböl adódik! Ez a körmös hibája sajnos.

Melyik városban keresel körmöst?

2017. okt. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!