Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meglehet változtatni ezeket...

Meglehet változtatni ezeket magamon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van rá lehetőség, hogy természetes úton/módon megváltoztassam magamon ezeket a tulajdonságokat?


Már egy ideje idegesít, hogy fal fehér vagyok. És nem csak nyáron... Szóval, "fal fehér" bőrszínből kiindúlva, mennyire lehetne lebarnulni, és milyen szinten? Persze nem ősszel fogok kifeküdni napozni :D.


A másik kérdésem, a hajszínemmel kapcsolatos lenne.

Az eredeti hajszínem világos barna/sötétszőke (ki minek látja). Azt hallottam, hogy a hagymával lehetne sötétíteni néhány árnyalatot a színén.

El lehetne érni vele ezt, vagy hasonló hatást??


[link]


Nem szeretnék, festetni, mivel még szerintem fiatal vagyok hozzá. Ha valakinek van más ötlete, szívesen meghallgatom. A " fogadd el magad" v "ne változtass magadon" kommentem kérem kíméljenek.


16/L


2017. okt. 28. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Természetes úton..? Nos,ha albínó vagy akkor a barnítókrém segíthet. A hajat pedig festékkel lehet festeni, mással nemnagyon. Rettenet gagyi lesz. 40-50 éve az akkori öregek próbálkoztak dióval meg ilyesmikkel. Már egy sem él közülük


Tehát a válasz: NEM

De miért nem jó így, ahogy van? :)

2017. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ugyanilyen vagyok, csak én szeretem ^^ Én nyáron sohasem tudok lebarnulni, inkább csak szétégek, kijön a napallergiám, ilyenek. De amúgy meg maradok ugyanolyan fehér. Az első válaszoló nagyon hülyeségeket írt amúgy, a barnítókrémet ne próbáld ki, egyrészt, mert egyáltalán nem természetes, másrészt pedig akinek fehér a bőre, annak nagyon érzékeny is. Optikailag úgy tudod "sötétíteni", hogy elkerülöd a sötét ruhákat, és a sötét hajat is. De ha mindenképp sötétebb hajat szeretnél, nekem a diófaleveles áztatás sötétített rajta egy picit (tényleg, csak egy nagyon picit, aranybarnából világosbarna lett a hajam kb). Ezeken nagyon természetes dolgokkal és növényekkel nem igazán lehet változtatni. Az öreg nénik meg nem a diófaleveles áztatástól haltak meg, wtf Xddddd
2017. okt. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd még utána nézek, hátha...
2017. okt. 29. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!