Ajak PC talpa vág?

Figyelt kérdés
Nemrég csináltattam egy monroe-t. Kívülről befelé szúrta a srác, de az ékszer talpa így nem a szám belső részének vonalát követi, ami miatt az ékszer talpa, a kis korong folyton belevág annak egy részébe. Nem fáj, de konkrétan olyan, mintha bőrt húztak volna rá :) Akinek van/volt ajak pc-je, ossza meg velem a tapasztalatát. Alig találni valami anyagot magyarul. Csoportot pedig (aktívat) én nem találtam magyarul. A legtöbb szúrás YT-n is kinti, zömmel belülről kifelé szúrnak, mivel nem vagyok piercer, így nem ismerem a szúrás technikáját. A srác írt, hogy várjak pár napot, és ha nem tetszik, akkor újraszúrja ingyen, szóval, ezzel sincs amúgy gond.

2017. okt. 29. 15:51
 1/1 anonim válasza:

Igen ez ilyen. Legalábbis míg gyógyul... Ha nagyon zavar később tudsz bele rakni szemöldök pct. Annak nincs talpa csak 2 golyó.

De nézd a jó oldalát....újra szurja ingyen!! Lehet hogy kezdő és tudta hogy elb*szta.

2017. okt. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!