Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit érdemes tudni a fülpiercin...

Mit érdemes tudni a fülpiercingről? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ennek a fajtának mi a neve (azt hiszem upper love), de ugye van a sima fülbevaló. És én a jobb fülbevalóm fölé szeretnék még kettőt. (Nem a porcba). Lövetni szeretném. Az a kérdés, hogy kinek mennyire fájt, vagy ilyesmi. Nekem eddig azt mondták, hogy nem fáj, csak utána egy kicsit éget. Ja meg hogy kb. mennyibe kerül megcsináltatni?


Itt egy link, hogy milyen lenne:

[link]


Előre is köszi!


2017. okt. 29. 19:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam: upper lobe
2017. okt. 29. 19:07
 2/8 anonim válasza:

Nekem pont ugyanígy 2 fülbevalóm van az "eredeti" felett, csak a bal fülemben.

Mivel nem porcban van, én is lövettem. Nyilván megérzed, de én nem nevezném fájdalomnak.Utána sem volt különösebb gondom vele. Bár miutàn a harmadik lyukat megcsinálták rájöttem, hogy picit beljebb van mint a többi, ezért kivettem hogy aztán később újra lehessen lövetni. Az az egy kicsit kellemetlen volt, amikor a frissen lőtt fülbevalómat vettem ki, de ilyen valószínűleg nem fog előfordulni veled. 4éve volt, de ha jól emlékszem 1000ft körül csinálták, nem egy nagy összeg szerintem ma sem a többi fülpiercinghez viszonyítva.

Csak bátorítani tudlak, hidd el, nem fogod megbánni! A mai napig imádom és jelenleg egy industrial felé hajlom nagyon.

Ha esetleg felmerülne még bàrmi kérdésed, ne tartsd magadban.

2017. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Én nagyon szeretnék, csak a szüleim szerint még korai.. bár nem csodálom hogy 13 évesen ezt mondják. Ja a másik meg hogy

elfogadják-e a suliban.. De régebben volt egy osztálytársam, neki is volt piercingje. Sőt ez még tavaly volt.

2017. okt. 30. 07:07
 4/8 anonim válasza:

Kb pont veled egykorú lehettem amikor megcsináltattam. (Àltalános suli 6.ban) Valamilyen szinten meg lehet érteni, hogy a szüleid korainak tartják, de próbàlj olyakat mondani, hogy lényegében csak +2 fülbevaló. Nem is porcba csinálják, tehát a gyógyulási ideje sem hosszú.

Ami pedig a sulit illeti, én egyhàzi iskolába jártam és ott sem lett belőle különösebben nagy bajom. Pàr tanàr jegyezte csak meg, hogy nem kéne, de nem különösebben érdekelt. Sőt, ha pl valami iskolai ünnepség van, ahol lehet nem nézik jó szemmel, akkor a hajaddal el is tudod takarni, meg ha màr begyógyult rendesen, ki is veheted arra a pàr óràra.

2017. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nálunk van egy tanár a suliban, aki lehet hogy nem nezné jó szemmel.. de hát az a nő idegbeteg, komolyan, azért ellen kezd velünk ordibálni, ha nem jó dátumot írunk föl. Úgyhogy vele lehet hogy lennének gondok.. xD
2017. okt. 30. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha ne lövesd, mindig szúrasd. Első számú szabály. :D

Nekem is van/volt ilyen mindkét oldalt (most épp benőtt a felső 2 -.-"), plusz még 3-3 helix is. Hát a fülbevaló számomra sokkal rosszabb, folyton begyullad, nehezen gyógyul. De nem adom fel, csak azért se. :D

2017. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A fülben helyezkedik el,zsíros lesz tőle a füled,minden nap mosni kell,vagy belerohad :))))) 19/l - tapasztalat
2017. okt. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én júliusban lovettem (13 éves vagyok, novemberben leszek 14) a balba 3-at a fülbevaló fölé, a jobb-ba pedig 1-et és igazából nem is fájt annyira csak utána begyulladt az egyik az egy nagyon fájdalmas dolog :( A 4 lyuk 7000 Ft volt ha jól emlékszem.
2017. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!