Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Azt mondták rám ma a többiek a suliban, hogy csúnya vagyok.

Könnyen feldolgoztam mert ezt már a fejemhez vágták többször, de valamiért azt veszem észre, hogy rengeteg idõt töltök a tükör elõtt, azt várva, hátha megszépülök.

Ezt hogyan felejtsem el? Hogy szokjak le errõl?

Nem tudom elfogadni magamat szerintem.


2017. nov. 10. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyenek már, hogy ilyet mondanak valakinek szemtől-szembe?? Szerintem őket próbáld kizárni az életedből és kevesebb lesz a problémád.

Amúgy állítólag nincs csúnya nő csak lusta. Ha amúg az alakod jó, akkor csak arra figyelj, mi áll jól neked és azt hordd. Önbizalmat ad és egyből "megszépülsz".

Egész biztos, hogy szép vagy csak még te magad nem tudod!

2017. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aki lány és azt mondja a másikra szemtől szembe, hogy csúnya, az majd megdöglik az irigységtől. Csak nem vallja be, mert az ciki. Tipikusan fiúk is mondják lányokra, ha tetszenek nekik, csak bénák udvarolni.
2017. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem ezt lány mondta, aki a barátnõmnek tartja magát, nagyon elegem van belõle.
2017. nov. 11. 17:35
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor megkérdeztem, ezt miért mondta, akkor azt válaszolta, hogy õ csak õszinte.
2017. nov. 11. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha senki nem mondta csak egyetlen egyszer egy lany aki majd megorult az irigysegtol es szerette volna lerombolni az onbizalmam. Egoista nem vagyok, leginkabb fiuk ferfiak mondtak hogy gyonyoru vagyok, ilyenkor meg osszevissza elpirul az aki nem egy egoista barom. Szoval akkor eloszor nem esett jol mert ugy probalta beadni mintha tenyleg igy gondolna aztan legkozelebb elovettem egy tukrot megkertem nezzen bele es "nezd ez a csunya" mutattam neki :D (tetszett neki egy fiu aki mindig korulottem rostokolt.. ennyi a lenyeg) a nok feltekenyek, gonoszak, kigyok, nem is szeretnem oket.
2018. nov. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
* nem is szeretem oket.
2018. nov. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!