Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Drasztikus külső változás...

Drasztikus külső változás lehetséges? Mit szólnak ehhez az emberek?

Figyelt kérdés

Eljött az a pont az életemben, amikor már egyszerűen senkinek érzem magam, ahogy kinézek az miatt. Bőrhibából magaménak tudhatok sajnos jópárat.

Nem használok sminket, ducibb vagyok.

160cm magas vagyok, és 58kg.

Elhatároztam,hogy lefogyok 10-15 kg.

Ha használni fogok BB krémet, púdert, a szemöldökömet kihúzom (nem olyan durván mint a lányok egy nagy százaléka), szempillaspirált, és vékony tusvonalat rakok fel.

Az öltözködésem nem szeretném túlzottan változtatni, kedvelem a fiú pulcsikat, ezt nem tudnám elhagyni.

De megpróbálok lányosabban is öltözködni.

Ekkora változás 2-4 hónap alatt végbe tud menni?

Az emberek mit szólnak ehhez? Mit gondolnának rólam?


2017. nov. 12. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Azzal már megkezdted a változást, hogy ilyen célokat tűztél ki. Egyedül a 10-15 kilogrammnyi fogyás nem fog 2-4 hónap alatt végbemenni (nem javasolnám a drasztikus fogyókúrát), de minden más akár napok alatt elérhető. A másfajta, pozitív gondolkodás és az önbizalom, ami belőled árad, fel fog tűnni másoknak akkor is, ha nem változtatsz a megjelenéseden. Ha pedig néhány dolgot változtatsz magadon és elégedett leszel az eredménnyel, az feltűnő lesz és sokkal nagyobb öröm lesz a közeledben lenni! Sok sikert kívánok Neked! :)
2017. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Biztos szép vagy de még szebb leszel. Azért maradj természetes vonalon. És jó nacival a fiú pulcsik is szexik tudnak lenni. Ja és a hajadat is jó megcsinálni az sokat dob. Milyen hajad van?
2017. nov. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%

Szia!

Az én véleményem:

Szerintem jobb, ha elkezdenéd kondizni!

Szedj fel izmot, főleg lábadra mert az tényleg szép alakot formálhatsz belőle. (Szép popsi)

Ne legyél túl szálkás.(nőknél nem szokott szép lenni)

2017. nov. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell túlzásba esni, 43 kg-val a kórosan sovány kategóriát súrolnád. Még most is egészséges a súlyod, bár elhiszem, hogy ducibbnak tűnsz.

Én kicsit magasabb vagyok, 164 cm, mikor 57 kg voltam M-es vagy 38-as ruhákat hordtam, most 55 kg-val 34-36 vagy xs-s a méretem. Csak annyit csinálok, hogy heti háromszor sportolok, eszek reggelit és este, ha nagyon rámjönne az ehetnék nem csipszet/kalácsot/szalonnát/akármit nassolok, hanem rengeteg gyümölcsteát cukor nélkül, almát, kefírt, paradicsomot. Ez így tartható szerintem, egészséges, de hosszú idő kell a változáshoz.

Ne kezdj őrülten fogyókúrázni, mert a koplalástól az izmod veszíted el, csak nagyon minimálisan fogysz a zsírból. Erről biokémiai előadást lehetne tartani, nézz utána! Szerintem neked az 50-52 ideális lenne, ha nagyon sportos leszel, akkor még akár a jelenlegi súlyod is.

A bőrhibákra pedig keress bőrorvost, sokat tud segíteni és szerezz legalább ilyen Bioderma kategóriás arcápolókat, ha eddig rossz minőségűt (irritációt okozó anyagok, alkohol, parabének, nem a bőrtípusodnak megfelelő) használtál volna.

Plussz olvass valami önfejlesztő könyvet, mert a legfőbb gond az önbizalmadban lehet.

2017. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a bőrödet ne magadtól akard helyrehozni,keress egy bőrgyogyász-kozmetikust,aki nem csak a következményt hanem az okot is gyógyitja.


Suly-ez azért nem ilyen egyszerű. 2-4 hónap kevés.

Ne ess túlzásba,egy reális egészséges sulyt nézzki magadnak.

Ne csak koplalással probálkozz,mert akkor beáll a jojo efektus. Vagyis miután keservesen lefogysz hipp-hopp vissza hízol egy picit tőbbet. A végén pedig az àhitott cél is több lesz mint ami most vagy. Edzés és tudatos táplálkozás. Esetleg egy személyi edzővel is konzultálhatsz.


Az öltözködésed hát...a fiu pulcsi az azért elég speciális esetben lehet csini. Probálj azért csajosabb darabokat kerìteni.

2017. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!