Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy teljesen...

Lehetséges, hogy teljesen megváltozott az arcom 1-2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Pár hét alatt teljesen megváltozott az arcom. Eddig kerekebb volt,most meg nagyon sokat nyúlt,mondhatni "lófejem" lett.Így nagyon nem tetszem magamnak,mintha nem is magamat látnám.Ez csak a tinédzser kor miatt van?Újra fog kicsit kerekedni a fejem? Azt hallottam,hogy tini korban a fej egyszer nyúlik,egyszer kerekedik stb... Tényleg így van? Meg fog ez változni?

Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat!:)

12/L



2014. ápr. 17. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem kezd nem baba arcod lenni :)
2014. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-2 hét alatt kizárt, hogy látható változás lenne. Ilyen rövid idő alatt csak nagy fogyással vagy nagy hízással változik, esetleg valamitől felpuffad (bár ha jól értem, a tied inkább vékonyabb lett), VAGY... mi van a frizuráddal? Változtattál rajta? Az optikailag befolyásolja.


Ha nem tetszik az arcod formája, válassz olyan frizurát (a fodrász tud segíteni), ami optikailag kerekíti az arcot.

2014. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kerekebb volt de nem volt pufi. Most hosszúkásabb lett,és a végénél valóban pufibb lett kicsit. Remélem érthető volt a válaszom:)

Köszi a gyors válaszokat!

2014. ápr. 17. 11:57
 4/9 A kérdező kommentje:

Kihagytam az utsó mondatodra a választ:

Eddig tetszett a fejformám. Azért kérdeztem hogy a tinikor miatt van-e,hogy hamarosan "visszaváltozhat" a fejformám. Ha a válasz igen,akkor nem vágnám le a hosszú hajamat:) Ha pedig nem,akkor muszáj lesz,mert ez így nem tetszik :/

2014. ápr. 17. 12:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem garantálom,hogy "vissza fog változni",de valamilyen irányba biztos fog változni a fejformád.A hajad úgyis visszanő,ha most nem tetszik/mert nem illik a fejformádhoz/,nyugodtan vágasd le,lehet,hogy mire visszanő,addigra "visszaváltozik" a fejformád.:)
2014. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,megfontolom,csak nehéz megválni a több mint félméteres hajamtól:D
2014. ápr. 17. 12:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem tetszel így magadnak, a hosszú haj nagyon szép tud lenni, akkor is ha nem kerek az arcod.
2014. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
53%
Jaj nehogy levágasd emiatt!!!
2014. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. ápr. 24. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!