Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék véleményt, tapasztal...

Szeretnék véleményt, tapasztalatot kérni a Szépségtanácsadó OKJ tanfolyammal kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Pár héten belül szeretném elkezdeni az új Szépségtanácsadó OKJs képzést!

Kiváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalata van, illetve ki-hol végezte el! Köszönöm!!!



2017. nov. 16. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi kereslet nincs rá, pénzt nem fogsz vele keresni. Minden fent van már a neten, sminkelés, frizura, divat, testápolás, edzés... Inkább valami értelmeset tanulj!
2017. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kötelező megcsinalni, különben nem pillázhatok! Ez új törvény, új OKJ 😒
2017. nov. 16. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mar a pillazas az alap, es muszaj megcsinalni ezt a tanacsado kepzest, kezdj vele valamit.

Menj egy sminkes, kozmetikus kepzesre is es vegyel ki valahol egy szobat, ahol ezekkel mind foglalkozol.

Mert egyedul a pillazas nem nagy durranas, ha a beveteled nezzuk.

2017. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen-igen, ez lenne a célom!

Csak azt nem tudom,hogy hol érdemes ezt a tanfolyamot elvégezni, ezért kérdeztem, hátha valaki ebben tud nekem segíteni, esetleg valakinek lenne személyes tapasztalata. Nyilván új tanfolyamról beszélünk, igy sokan meg nem végezték el, de gondoltam talán valaki írna pár dolgot róla.

2017. nov. 16. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!