Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cameron Diaz vagy Julia...

Cameron Diaz vagy Julia Roberts a szebb? Most/fiatalkorában?

Figyelt kérdés

És indokot is kérek.

Esetleg azt is leírhatjátok, hogy fiatal korukban melyikük volt a szebb de arra is kiváncsi vagyok, hogy ma kit tartatok szebbnek?



2017. nov. 17. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

FYI: Szép az, ami indok nélkül tetszik.


Ezen felül mindenkinek más tetszik.

Számomra mindketten szépek. Cameron pofija jobban kidudorodik, ami nekem kevésbé jön be. Az álla laposabb, ami ismét Julianak egy pont. Cameron orra jobban tetszik, nem olyan hegyes.

Számomra smink nélkül is szép egy nő, ha szép. És Julia jobban tetszik, ha egyik nőn sincs 2 cm festék.

Cameron feneke jobban tetszik és a melle is. A testükkel mindketten törődnek. Cameron alakja nőiesebb, nem annyira egyenes, hanem szép íve van a csípőjének.


Számomra egy döntetlen.

2017. nov. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Szép az, ami ÉRDEK nélkül tetszik, így pontosabb :)

Amúgy természetesen ízlés kérdése. Szerintem Cameron Diaz egyértelműen szebb, szerintem Julia Roberts egyáltalán nem szép, mondjuk talán aranyos, de én egyáltalán nem találom szépnek. Bandzsa, bárgyú a tekintete és túl széles a szája, legalábbis én így látom. De mondom, ez ízlés kérdése.

2017. nov. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Valóban, "érdek nélkül". Köszi a kijavítást.
2017. nov. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Julia mindig is gyönyörű volt, és most is!

Cameron meg szerintem SOSE VOLT SZÉP, mindig ocsmány volt! Nagy lófogú, nagyorrú és férfias arcú!

2018. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nálam Cameron a befutó! Nagyon odavagyok érte! Főleg a fiatalkorú énjéért. Fiatal korában olyan gyönyörű volt, hogy nincsenek szavak! Most is szép, de mostmár azért látszik rajta a kor múlása. De fiatalkorába...hát. Szerintem nincs a fiatal Diaznál szebb teremtés a világon. Imádom a fiatal mosolyát!😍😍😍


Julia a 2. kedvencem. Ő is nagyon szép, de nálam Diaz a királynő!😍

2018. jan. 25. 22:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Cameron Diaz
2022. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
fiatal korukban Julia, most már igazán egyik se, de ha muszáj választani, inkább most Cameron.
ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!