Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tablóképnél ez lehetséges?

Tablóképnél ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval ebben az évben lesz tablófotózásunk de van egy apprócska kis gondom. Szóval ha normál fényképezővel van csinálva a kép rólam ami úgymond “megfordítja” az arcom akkor núgy néz ki mintha az egyik szememet félig becsuktam volna, és azon az arcfelemen a szám is úgymond feljebb van. Megtudja csinálni a fotós úgy a képet, hogy a végén megfordírta az arcomat? Vagy van valami tippetek ez ellen?. Csak akkor tűnik fel ha normál fényképezővel van csinálva a kép nem pedik pl snapchattel.

2017. nov. 18. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha normalis kepet keszitenek rolad fenykepezozovel, az a rendes arcod. Azt latja mindneki rolad.

A szelfi az, ami forditott kepet mutat.

Teljesen felesleges megfordittani a kepet, mert minden ember, aki valaha latott teged, ugyan ugy lat azon a kepen is.

Egyedul neked furcsa, mert soha nem fogod magad latni eloben, ugy ahogy masok latnak.


Mellekesen: senkinek nem egyforma az arca ket oldala, ezert latod egyszer ilyennek, masszor olyannak.

2017. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól, hogy tükröződik a kép, nem fog úgy kinézni, mintha csukva lenne a szemed. attól legfeljebb csak neked szokatlan a látvány, mert te kívülről nem látod magadat. mindenki más viszont úgy lát téged, hogy a fejed bal oldala a bal oldalon van. lehet tükrözni a képet, hogy felcserélődjön a bal és jobb oldal, csak ilyenkor mindenki más fog téged másnak látni, mint amilyen valójában vagy. a fotós meg nem biztos, hogy fog ezzel szórakozni, de ha igen, akkor is valószíűleg felárat számol fel érte, mert ez nincs benne a normál fotózási munkamenetében és még ha nem is tart sokáig megcsinálni, akkor is külön kell vele foglalkoznia, hogy felírja, kinél kell csinálni, megkeressen egy csomó kép közül, elvégezze, így meg már mindenképpen ideje megy el vele. ráadásul mint írtuk, értelme sincs sok. de ha neked nagyon fontos ez, akkor próbáld megbeszélni vele.


szerintem snapchat és szelfik helyett inkább hozzáértő fotósokkal fényképeztesd magad és hidd el, hogy fognak rólad sokkal jobb képek is készülni, mint mobillal!

2017. nov. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezzel én is így vagyok..nekem pont jól fotóztak,viszont legutolsó voltam a tablón ezért tükrözni kellett (amugy kb csak nekem kellett tükrözni..nemigaz miert nem tettek oda mast akinek nem kellett volna)
2018. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!