Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok bejön nektek ez az új...

Csajok bejön nektek ez az új férfi hajdivat? Szerintetek férfias ez a viselet?

Figyelt kérdés
Amikor csak felül hosszú, a többi körben le van géppel nyírva, és ilyenkor vagy kontyba van fogva, vagy be fonva amolyan viking stílusban, meg hozzá persze valamilyen szakáll.
2017. nov. 19. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg interneten találsz egy képet, ami hasonlít arra, amit leírtál,lehet hogy könnyebb lenne számomra válaszolni. :)
2017. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nekem személy szerint nem jön be.
2017. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne, ha amúgy nem minden fiatalnak ilyen lenne a haja.

Senkinek nincs önálló elképzelése, vagy stílusa.

Van egy divat, és azután mennek mind. Tökmindegy, hogy úgy néznek ki, mint egy idióta, de csinálják.

2017. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik

Párom kopasz imádom

De ha Akarna se lenne haja. Hormon probléma miatt

2017. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Minden második embernek ilyen a haja.

És abszolút nem férfias.

2017. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az egy nagyon jó dolog, ha a férfinek van haja, az már nem annyira, ha egyenfrizurát visel, mert lohol a divat után. Nekem nem jön be, legyen inkább torzonborz :)
2017. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem szeretem a hagymahajat, nekem az jon be amikor mindenhol egysegesen hosszu :) (mondjuk vallig ero)
2017. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nyilván én se az ÉNB-s homár frizurákra gondoltam, hanem pl ilyenekre:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2017. nov. 19. 18:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Szörnyű a haj, de az ilyen "jó pasiknak" (tényleg azok, de nekem nem az eseteim) minden jól áll.
2017. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Ez ilyen gagyi meleg viselet. Divatb u z i lányos haj, ennél még az ecsetfej is jobb. Nem beszélve arról, hogy akinek szakálla volt épp most tolta le, mert már divatnak se az, most ment ki.
2017. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!