Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Számotokra egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra egy férfi mitől lesz vonzó és férfias?

Figyelt kérdés
Első sorban külső szempontokra gondolok, de a belsőről is írjatok.

2017. okt. 21. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Férfias markáns arc vonál.

Arcszörzet nos ez olyan dolog hogy nagyon pasi függő van akinek a szakál van akinek a borosta és van akinek a simára borotvált áll jól

Nem múszáj izmosnak lenni lehet rajta kicsi husi a lébyeg hogy ne legyen gönye legyen tartása.

Magassák nos mivel én alacsony vagyok így 160-175 cm max volt egyszer 187 centi magas udvarlóm nos az a majd 40 centi magasság különbség nagyon rossz volt.

Fontos a kisugárzás is legyen magabiztos

Mert ha elkönyveli magát egy csődtömegbek akkor az kihat a környezetre és nem lesz vonzó

Öltözködés

Nem azt mondom hogy Armani Farmer vagy Öltöny. De ne bolyhos agyon használt melegítőt és hátúl kiégetett polót vegyen fel randira. Sajnos volt ilyen randim egy Bp-en élő sráccal 2. Randin így jött le hozzám hát rohadtúl ciki volt.

Azt hiszem kb ennyi jutott most így hirtelen eszembe.

23 N

2017. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Borosta, szép mosoly, egy-két apró ránc, széles váll (de nem kell kigyúrtnak lennie), jó illat.

Határozott , nyugodt ,magabiztos, gondoskodó, kedves. 21/L

2017. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Belső. Intelligens, Kedves, legyen Humora,Családcentrikus, Hűséges,Bizalmas. Bátor mármint ha olyan helyzet van tudja megvédeni magát álljon ki magáért és az igazáért nem feltétlenűl verekedésre gondoltam
2017. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Egy igazi pasinak ugyanúgy van kisugárzása mint egy igazi nőnek - nem kell ahhoz "szépnek" lenni, a sármosság és a jó megjelenés, az ápoltság és az elme mindent visz!

A cégünknél van egy pasi - olyan negyvenes - ha az végig megy a folyosón minden nő benedvesedik.

A csajok felét már meg is dugta - a másik felét meg ezután fogja - és senki sem hisztizik, senki sem panaszkodik.

2017. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

A szép ápolt fogakat kihagytam.

Nagyon fontos hogy szèp fogsora legyen.

Kezei is ápoltak legyenek

Cipője ne mocskos legyen

2017. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Danny Trejo mennyire vonzó és férfias a nők szemében?

[link]

2017. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

"A cégünknél van egy pasi - olyan negyvenes - ha az végig megy a folyosón minden nő benedvesedik.

A csajok felét már meg is dugta - a másik felét meg ezután fogja - és senki sem hisztizik, senki sem panaszkodik"


Hol van ez a munkahely?:D

2017. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szép szemek.

Éles arcvonal.

Széles vállak.

Sportos(nemkigyúrt) alak.

Szép mosoly.

175+ cm.

Belsőleg:

Megértő

Humoros

Intelligens

Türelmes

Kedves

Egy kicsit kreatív

Beszédes

2017. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Danny Trejo-t nem akarom bántani, mert rohadt jó arc a fószer, de szerintem amint élőben meglátják a lányok, egyből nem lesz sármos... 167 cm magas
2017. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!