Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szedjem ki a fülbevalót?

Hogy szedjem ki a fülbevalót?

Figyelt kérdés
5hónapja lyukasztottak ki a fülem (porcot, ott felül pontos nevét nem tudom) és kiszeretném cserelni a fülbevalót. Mozog benne a fülbevaló nem az a baj,hogy belenött hanem hogy ez olyan fülbevaló hogy a golyót kell leszedni és úgy kell szétszedni. De a golyó rászorult és sehogy se jön le már probáltam meleg vizzel krémet kentem rá minden. Légyszi segítsetek!

2017. nov. 19. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb annyi ideje lyukasztottak szintén porcba. Esetleg krém helyett szappannal?
2017. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a fülbeveló mozog szóval nem az hogy beleszorult. A golyó szorult rá a vasra es nem lehet lehúzni!
2017. nov. 19. 22:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Es szapannal is probáltam
2017. nov. 19. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálta más is kiszedni? Lehet hogy más jobban hozzá férne. Esetleg oda is vissza mehetnél ahol csinálták ha van lehetőséged rá ok biztos találkoztak már hasonló problémával
2017. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gumikesztyűt vegyél fel hozzá, egyből le fogod tudni csavarni :)
2017. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
vagy fogd le a nyelét csipesszel(vagy a hátulját kisebb fogóval) és 1 kocka wcpapirral\zsepivel fogd meg a golyót. ez nekem eddig minden rászorult golyónál bejött.
2017. nov. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!