Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyik mellbimbóm lejjebb van,...

Egyik mellbimbóm lejjebb van, mint a másik. Engem nagyon zavar, a fiúk ezt észreveszik/zavarja őket?

Figyelt kérdés
2017. nov. 21. 22:42
 1/9 anonim válasza:
97%
Attól függ, mennyire van lejjebb.Egy nőnek sem teljesen egyformák a mellei, ez természetes.
2017. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Merecskelni nem fogja senki, neked biztosan jobban szembetunik mint masnak.


A fiud pedig biztosnem a helyzetevel lesz elfoglalva.

2017. nov. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
MELLekelj egy kepet es megvizsgalom.
2017. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
97%

Ahogy a ferfiak a mereteik miatt vannak letargiaban ugy a nok tobbsege a melluk merete, formaja, elhelyezkedese miatt.


A noi mellek (de leginkabb az emberi test) ritkan szimetrikus. A noi melleknel gyakori hogy egyik nagyobb mint a masik. Ezaltal a bimbo is mashogy helyezkedik el.


Ameddig szeret az illeto addig senkit nem fog zavarni. Akit zavar azzal nem kell foglalkozni. Mert komolyan senki sem tokeletes! Az sem aki azert jon ossze egy gazdag hapsival hogy plasztikai beavatkozasok altal tokeletesnek tunjon. Mert az belulrol rohad. Es meg boldogtalanabb a romlott lelkevel mint te az asszimetrikus cicid miatt. ;)


En szemely szerint szeretem a test "hibait". A noi testet. A ketto kombinaciojat! :) Attol az aki, hogy van neki/rajta valami ami megkulonbozteti masoktol.

2017. nov. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Az evolúció során az emlősök esetén a szimmetria mindig vonzó tulajdonság volt, de nem a tökéletes szimmetria, mert az valamiért mégis ijesztő. Fontos, hogy legyen egy kis "hiba" és akkor leszel igazán vonzó a másik nem számára.

Pl. Marilyn Monroe szépség pöttye az arcán. Mennyire ijesztő lenne teljes szimmetriával. Pont attól vonzó, hogy elrontja a szimmetriát, de azért nem teljesen.


Amúgy én is szívesen megnézném egy képen, hogy mekkora is a "hiba" nálad. ;)

2017. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden normális férfi szívesen megnézné a hibát. Én is. De azért ne küldj képet senkinek.


A barátnőmnek sem egyforma helyen van a bimbója, sőt a mellei mérete sem egyforma, körülbelül 20% különbség van köztük. De azért imádom őket, és egy cseppet sem zavar. Azt szoktam neki mondani, hogy két különböző nőt kaptam ezzel, amikor hol egyiket, hol a másikat csókolgatom. Azt is imádom, hogy bár az utcán melltartóban jár, de otthon a kedvemért sohasem hordja.

Ő egyébként a két pánt különboző hosszúságra állításával oldja meg, hogy csak az veszi észre, aki meztelenül látja.


Ha valakinek még nem jutott eszébe:

Úgy lehet megmérni a kettő közti térfogat különbséget, hogy a pereméig teleengedtek egy kellően nagy edényt langyos vízzel, fölé hajolsz és beleengeded. Utána megméred, hogy mennyi víz kell az újra színültig töltéshez. Ismételd meg ugyanezt a másik melledddel is. Meg fogtok lepődni. Alig akad nő, akinek teljesen egyforma.


Egyébként egyetértek minden előttem szólóval, hogy a különbségek teszik vonzóvá a nőket. A teljes szimmetria csak egy hideg szépség!

2017. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kiegészítésül az előbbi hozzászólásomhoz.


Egy tipp a különbség megmérésére, csak egy vízmérték és egy mérőszalag kell hozzá. Meg a párod, aki ha imád, biztosan örül hogy foglalkozhat a meztelen melleiddel:


Állj mezítláb, meztelenül szorosan a fal mellé, és a hátadat döntsd a falnak, mintha a magasságodat mérnék. A két válladat a vízmértékkel állítsátok egyforma magasra. Kérd meg a párodat, hogy a vízmértéket tartsa vízszintesen az egyik mellbimbód magasságában, és mérjétek meg a másik mellbimbód távolságát a vízmértéktől. Kevesebben vannak, akiknél egyforma, mint akinél nem.


Meg lehet még mérni a barna folt egyformaságát, és azt is hogy pontosan kör alakú-e.

Nem hiszem, hogy egy valaki is akadna ezt a cikket olvasók közt, akinél minden szimmetrikus. Ilyen sok ezer közül egy, ha akad.

2017. nov. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem férfitól függ. Van, akinek csak a teljesen szimmetrikus feszes cici jön be, van, akinek nem. Nekem pl. hasonlóak a melleim, sőt az egyik mellé még jobban is lóg, mint a másik, sztem tök feltűnő... párom meg észre sem vette :D.
2017. dec. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 hozzászólása miatt írok újra:


Nem mindegyik férfit érdeklik a mellek. Nézegetni szép a feszes, hgyesen álló lányos cici, de megfogni, hozzábújni, csókolgatni sokkal kellemesebb a lágy, asszonyos melleket Aki szereti a cicit, és főleg benneteket, az elfogad, amilyenek vagytok.

Sok férfi észre sem veszi a melleket, mert például a popsira bukik. Az sem teljesen egyforma mindenkinél. Sőt az a csoda, ha valaki teljesen szimetrikus.

Lányok, ez ne görcsöljetek ezen! Kedvesek, mosolygósak, odaadóak legyetek, ez minden hibát elfed!

2017. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!