Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a különbség a két óra közt?

Mi a különbség a két óra közt?

Figyelt kérdés

Nyilván az ebayen árult kínai hamisítvány, azt tudom, de honnan tudom az eredetiről, hogy az az eredeti, illetve mi más rajta, amitől tudom, hogy az az eredeti?


[link]


[link]


2017. nov. 23. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Már csak árából rá lehet jönni.

Én biztos nem rendelnék ebayről órát. Kép sincs róla, csak netről leszedett ezért nem tudod eldönteni hogy kamu-e vagy nem (amúgy tuti az). 89%-os az eladó is.

De meg tudod nézni miket írnak róla és a termékről. Megnéztem és dicsérik de én akkor se rendelnék.

2017. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én se akarok, mert tudom, hogy bóvli. csak arra vagyok kíváncsi hogy külsőre miben más, mint az eredeti. meg az eredetihez van 2 év garancia.
2017. nov. 23. 11:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha olyan képet raknának fel ami nem netről leszedett, akkor a szíjáról lehetne látni, a számlapról, kidolgozásokról. És az óra hátulján a feliratokról.
2017. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!