Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » H&M ruha visszacsere?

H&M ruha visszacsere?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy kiszakadt az ágyékrésznél a 7.30-án vásárolt nadrágom és az érintett h&m-be megkérdeztem és azt mondták hogy fél éven belül blokkal kicserélik.Tényleg ennyi idő után is? Vagy félre lettem informálva?

#szakadás #ruhacsere?h&m
2017. nov. 23. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, Deichmannba pl fél éven belül cserélik a cipőt másikra, de szabályzatba van az is, hogy előtte bevizsgálják. De az Örs vezér téren nekem 1,5 év múlva is kicserélték azonnal másikra, és bevizsgálásra se küldték. Egy másik Deichmann üzletben pedig szó se lehetett ilyenről, mondták egyrészt bevizsgálásra küldenék előbb, másrészt ilyenről se lehet szó, mert már túl vagyok a fél éven, csak a cipész veszi át.


Szóval szabályzat ide vagy oda, boltja válogatja én azt tapasztaltam. Szóval próbáld meg szerintem

2017. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
30 napig cserélik ki, én úgy tudom. Fél év biztos, hogy nincs rá, mivel nem olyan nagy márka, illetve egy nadrágról van szó. De érdemes lenne bevinned a nadrágot az üzletbe és megkérdezned, vagy hátha lesz itt egy határozottabb, ebben jártasabb személy.
2017. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Visszaveszik igen. Két év garancia van a termékekre, de fél év után már neked kell állni a bevizsgálási költségeket. Szóval fél éven belül visszaviheted
2017. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!