Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti vennétek a 8-9 éves kislány...

Ti vennétek a 8-9 éves kislányotoknak tanga bugyit?

Figyelt kérdés
Ezen parázunk,mert tesi órán a tornadresszből kicsit kilátszik az alatta viselt normál bugyi.Szerintünk inkább a divat a ludas,mert az osztályban már sok kislánynak tangája van.Nagyon gáz,ha néha kivillan a fehérnemü?
2017. nov. 25. 08:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Inkább vegyél neki tangát tesire. A dressz alól kilátszó bugyi ciki és nem mutat jól.
2017. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
A kifejezett tanga nem egészséges egy kislánynak pláne. Biztos hogy van olyan fazonú dressz és olyan fazonú normál bugyi, amelyek kompatibilisek egymással és nem fog kilátszani a fehérnemű (ami egyébként tényleg nem mutat jól).
2017. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen féltanga bugyik, vagy francia jellegű bugyik. Azok szerintem kényelmesebbek lennének.
2017. nov. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért nem egészséges? A francia bugyi talán még jobban kilátszik!
2017. nov. 25. 09:52
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az lenne a legegészségesebb,ha nem vennének a dressz alá bugyit,mert úgy is bele izzadnak.Csak óra után le kellene tusolni.
2017. nov. 25. 09:55
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szertornáztam sokáig. A versenydressz alá nem vettünk bugyit. A gyakorlódressz alá vettünk, hogy ne izzadjunk bele annyira. Így is beleizzadtunk. Alap, hogy edzés után zuhanyzunk. #1-es válaszoló vagyok.
2017. nov. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Rövidnadrág, peoblem solved
2017. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem egészséges a tanga, mert a fenék részen lévő kis zsinór belefut a popsiba, a végbélnyíláshoz. Ha a tanga bugyi elmozdul előre, akkor a végbélnyílásról összeszedett bacik a hüvelyhez jutnak. gyerekeknél ez még rosszabb, mert - tisztelet a kivételnek - még nem mindig tudnak olyan ügyesen törölközni, mint a felnőttek. Egy jó fazonú bugyi nem vág be, így ez sokkal kisebb eséllyel fordulhat elő.
2017. nov. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2017. nov. 25. 11:52
 10/21 Metionin ***** válasza:
100%
Keressetek olyan bugyit, aminek feljebb van a vágása/szára vagy mi az. Tehát kisebb darabot takar a fenékből de nem tanga, hanem rendes bugyi. Nekem is van és kis méretet hordok, biztosan van olyan is ami jó egy 9 évesre is.
2017. nov. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!