Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dolce&Gabanna férfi parfüm?

Dolce&Gabanna férfi parfüm?

Figyelt kérdés
Most szeretnék rendelni egy parfümöt a Dolce&Gabanna The One for Men-t, eddig csak az EDT változatát szagoltam, utánanéztem neten és az EDP változata ami ugyebár a tartósabb, csak 500ft-al drágább. Parfümériába bementem és az eladó hölgy azt mondta,hogy nincs másabb illata az EDP-nek csak annyi, hogy erősebb illetve tartósabb,de én addig nem merem megrendelni amíg biztosra nem megyek, nem szeretnék úgy járni, hogy 15ezer forintot kidobok mert éppenséggel nem tetszik az illata. Elolvastam az összetevőket és a kettő között 1 eltérés van ami nem tudom, hogy mennyire befolyásolja az illatot. Esetleg valakinek van valami tapasztalata?Ezt meg nem nagyon értem, hogy miért csak 500ft-al drágább az EDP ( azt kifelejtettem hogy mindkettő 50ml-s kiszerelés).

2017. nov. 27. 18:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt valami turpisság lesz,ez fura,viszont ha az edp erősebb vedd azt,bár azt meg kell jegyeznem hogy a férfi parfümöknél nem hiába nem az edp hanem az edt a kelendőbb,egy pasi ne legyen tömény parfüm szagú,még akkor sem ha a parfüm nagyon finom.
2017. dec. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!