Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » YVES SAINT LAURENT La Nuit de...

YVES SAINT LAURENT La Nuit de L’Homme tényleg nagyon jó férfi parfüm?

Figyelt kérdés
Fiatalabb 20-25 éves korosztályhoz passzol?
2017. aug. 8. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc férfi parfümöm. Szerintem simán viselheti ez a korosztály.
2017. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gyula1971 ***** válasza:
Igazi sikerparfüm. De ebből van EDT és EDP-melyiket nézted?
2017. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Notino.hu EDT-t árul
2017. aug. 9. 15:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen nyerő parfüm!
2017. szept. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a parfümöt vakon vettem meg, mert a fél internet áradozott róla.

Amikor itthon megszagoltam leginkább pacsuli-virágoskert szagot éreztem. Nem csoda, a levendula az egyik legjobban érezhető jegy a parfümben a felhasználók szavazata alapján a fragrantica-n. Kicsit megdöbbentem, valami olcsó húsvéti locsolókölnihez tudtam hasonlítani. Ez lenne a parfümök parfüme tízezrekért? Aztán magamra fújtam, és jött a kellemes meglepetés, leszáradás után az én bőrömön kellemes citrusos-fűszeres-édes illata lett, persze mindenkién más lehet. A tartóssága kb. 4 óra nálam, ez lehetne jobb egy kicsit, volt olyan parfümöm, hogy reggel felébredtem, és megcsapott az illata fürdés után, úgy, hogy előző nap reggel fújtam be magam vele. A teljesítménye/hatótávja átlagos, szokták dicsérni, de 1-2 fújás lehet kevéske. Persze ez is emberfüggő. Csajozásra, buliba kell valami nyári citrusos illat, olcsóbban is kapsz, pár éve volt például egy s' Oliver Superior selection nevű parfümöm, amit feleennyiért vettem, de lehet már nem gyártják.

Mindennapi használatra tökéletes, mert nem orrfacsaró, tolakodó illat, összességében tényleg nem rossz parfüm.

2018. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!