Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép?

Hogyan legyek szép?

Figyelt kérdés

Nem festem a hajamat, soha sem sminkelek, de az alap higéniára adok.(napi 2x fogmosás, naponta fürdés, többször kezet mosok, tesi előtt és után dezodor).

A fiúk mégis azt mondják ronda vagyok és az olyan lányokat ölelgetik akik festik a hajukat, sminkelnek. Nekem még csak nem is köszönnek. Mikor rákérdezek megkapom, hogy ronda vagyok. Ezt így, nyersen.

A hajam éjfekete, azt mondják c.gányos, de nem tehetek róla! (egyébként magyar vagyok) fessem be szőkére, mint a többiek?? Én is használjak szempillaspirált, alapozót, meg korrektort, hogy észrevegyenek?

(Többször sírtam emiatt, végleg tanácstalan vagyok).



2017. nov. 28. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson befesteni a hajad. Sokan olyanra vágynak mint a tied. Általában a bantasok mögött irigység van vagy csak szimplán rosszindulatuak. Hidd el eljön majd a te idod is. Valószínűleg meg nagyon fiatalok lehettek ezért van ez, hogy rondaznak.
2017. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Először is a fiúk hülyék... Másodszor nem mindeninek áll jól a szőke főleg sötét hajszínről átfestve. Amúgy szerintem azzal sincs baj ha valaki cigány, de most ebbe ne menjünk bele.

Lehet hogy most ez a menő meg minden, de csak azért ne kezdj bele, mert mások csinálják. Azokra a fiúkra pedig ne is figyelj akik ilyeneket mondanak!

2017. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem általános után már nincs ilyen gyerekesség, legalábbis amikor én voltam gimis ennél érettebbek voltunk. aki azért nem köszön mert csúnyának tart azt jobb is ha elkerülöd úgy ahogy van. amúgy meg eszedbe ne jusson azért sminkelni hogy fiúk észrevegyenek. tudom hogy ilyen korban ez nagyon rosszul tud esni de foglalkozz a tanulással, barátnőkkel, biztos lesz majd később olyan akinek tetszel. egyébként meg szinte minden férfi (ilyen szánalmas kisfiúkat pedig nem tartok annak) azt mondja hogy minél természetesebb egy lány annál jobb. és ez így is van. nem rossz az ha valaki sminkel vagy festi a haját, de nem az tesz széppé. sz.rd le az osztálytársaid, szánalmasak, nem is érdemlik meg hogy foglalkozz a véleményükkel. egyébként meg biztos vagyok benne hogy szép lány vagy, csak miattuk nem látod annak magadat.
2017. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!