Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek is tetszenek az...

Lányok nektek is tetszenek az ilyen típusú pasik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég ritka de azért előfordul elvétve! Olyanra gondolok akinek picit sötétebb/kreolos bőre van de mellé világos kék/zöld szeme! A múlt héten két ilyen srácot is láttam a szokásos kis délutáni trolimon :D Az egyiknek világosabb barnás haja volt de a másiknak sötét és göndör ahhh... Ráadásul mindegyikük nagyon helyes volt! Miért ilyen ritka ez és csak én vagyok oda ezért? Barnább bőrű sötét szemű helyes srácokat azért szoktam látni, főleg külföldiek között de világos szemmel eddig még nem igen! Olyan mint egy husky. Olyan extra...
2017. dec. 3. 13:36
 1/6 anonim válasza:
Nekem nem annyira.
2017. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jólvan Te az egyik kérdésnél fiú vagy a másiknál lány :D Most akkor melyik vagy igazából? ;)
2017. dec. 3. 13:40
 3/6 anonim válasza:
53%
Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy kényszerítenek rá? Esteleg haluzol, és flashed van?
2017. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát...szépnek szép de nekem a barna szem tetszik ^^
2017. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Se a kreol bőrt se a kék szemet nem szeretem
2017. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barna szem nekem jobban bejön. Kék szem kreol bőrrel szerintem ijesztő. :D
2017. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!