Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, nektek az északi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek az északi vagy déli vonású lányok tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

Északi - nyilván a szőke/világosbarna/esetleg vörös haj, világos bőr, kék szem, déli meg ennek az ellentéte, barnavagy fekete haj, szem, bőr.


Nekem pasik közül a szőke hajú, kék szeműek a gyengéim :D



2017. szept. 22. 06:58
1 2
 1/19 Ramone ***** válasza:
26%
Nekem az "közepes méretű" tehát se nem alacsony se nem magas jó humorú kis mellű lányok jönnek be akik szeretik a Karib tenger kalózait ... Az hogy milyen vonásu nem túlzottan érdekel mert mindkettőben van szép is és számomra kevésbé szép is
2017. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Így jobban belegondolva teljesen mindegy, haj, meg bőrszín alapján láttam már egyformán vonzó lányokat.

Lényeg, hogy nőies legyen, minden tekintetben.

2017. szept. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én is láttam nyilván pasik között is vonzót fekete hajjal, meg barna szemekkel is, de nekem valamiért mégis a szőkék a zsánereim. Nektek nincs ilyen a lányok között?
2017. szept. 22. 07:21
 4/19 anonim ***** válasza:
35%

26/F vagyok.

déli vonal a nyerő nekem, kreol bőr, fekete haj stb (nem kissebség!)

Ennek ellenére még nem voltam ilyen lánnyal sajnos. :( Valahogy sosem jött össze. A legtöbb barátnőm sötétszőke-barna hajú volt. Egy fekete, egy pedig világosabb szőke.

A jelenlegi párom is barna hajú, barna szemű.

Neki is a szőkehaj-kék szem páros a gyengéje, ennek ellenére mégis velem van: fekete haj, barna szem, fekete borosta (szöges ellentéte a szöszinek)

rákérdeztem, hogy és akkor miért is van velem: mert jó pasi vagy, azért :D

2017. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nincs bőr-, szem-, vagy hajszín zsánerem.

Igazából sosem értettem, hogy miért ezekkel kezdték az ismerkedést/bemutatkozást anno a szöveges felületeken.

2017. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 neked nincs, de másnak még lehet😛Szerintem ez a lányoknak azért is lehet lényegesebb, mert mi arra is gondolunk, hogy milyen gyereket szeretnénk, a pasiknak meg gondolom nem lényeg, hogy most kék vagy barna szemű gyerekük lesz, fekete vagy szőke hajjal...Amúgy nekem szőkésbarna hajam van és kék szemem, páran kérdezték privátban, de nem szeretnék itt ismerkedni😕
2017. szept. 22. 08:11
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Mind a kettő bejön viszont ha választani kell akkor inkább a déli (és nem a cigók mielőtt erre gondolna valaki) 23/F
2017. szept. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

és miért nem szeretnél itt ismerkedni?

nekem jött össze innen huzamosabb kapcsolatom.

nem bántam meg.

2017. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a szőkét imádom. Az ideálom.
2017. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem ez a lányoknak azért is lehet lényegesebb, mert mi arra is gondolunk, hogy milyen gyereket szeretnénk..."


Tehát a gyerek hajszínéhez választotok pasit?

Azosztigen! :DDD

2017. szept. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!