Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felemás a szemöldököm, mivel...

Felemás a szemöldököm, mivel javithatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férfi vagyok, nem vagyok meleg, csak csupán zavar, és nagyon feltűnő nekem, hogy az egyik lejjeb van.

Tehát, az lenne a kérdésem, hogy mivel lehet javitani?


2017. dec. 8. 22:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Férfiak is járnak kozmetikushoz :-) ez nem melegség,csak igényesség,ami jó dolog! Szerintem menj el,mert ott tudnak vele mit kezdeni :-)
2017. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kozmetikus kell neked :) Nem függ össze a homársággal, csak az igényességgel :)
2017. dec. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Látom félreértitek

Nincs annyira dús a szemöldököm, de kiszedegetéssel tovább rondítaná a szemöldökömet, mert vékonyabb lesz :D

2017. dec. 8. 23:37
 4/13 A kérdező kommentje:
Az egyik szemöldököm van lejjebb
2017. dec. 8. 23:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtéttel feljebb helyezik.
2017. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És az hogy működik?

Szemöldök felső részén levágja egy kis bőrt és úgy feljebb helyezik?

2017. dec. 9. 03:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Nehogy plasztikaztass uristen.....

Menj kozmetikushoz, tudja jol, mit kell az ilyennel kezdeni. Ne legyel mar ilyen bena, szerinted hany ilyen esettel talalkoznak nap mint nap?


Amelyik szemoldok lejjebb van,annak az aljabol szed ki szalakat igy egy vonalba kerul a ketto. Ha szukseges a masik szemoldok tetejen fest egy kicsit, hogy sotetebbnek hassanak a szalak, es olyan lesz, mint az eredeti. Ne egy nagy festek pacat kepzelj el. A szalakat egyesevel festik be, a borodon semmi nyoma nem marad. Nem kell megijedni.

Mellesleg nekem se egyforma, de megtudom oldani magamnak. Es nem mentseg, hogy lany vagyok, en szemoldokcsipesszel a kezemben szulettem.

2017. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

*En se szemoldokcsipesszel....

Bocsi.

2017. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kozmetikus megoldja, lehet nem az első alkalommal, ha nem tud belőle sokat szedni, de 2-3 alkalom után tuti jó lesz
2017. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert ne tudna belole sokat szedni egyszerre? :D

Nehogy mar 20 szorszalaert 3 idopontot kelljen kernie.

:D

Jaj istenem...

2017. dec. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!