Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rosszul lett kiszedve a...

Rosszul lett kiszedve a szemöldököm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kozmetikus szedte ki, de egyszerűen borzalmas. Nagyon ki vagyok, mert holnap egy fontos eseményre megyek, több napra és katasztrofálisan néz ki. Nem tudom mit használjak tartós megoldásként, mert tudom mennyit bír egy szemöldökceruza és nem sok lehetőségem lesz nézegetni, meg igazgatni...

Segítsetek légyszi!



2017. aug. 21. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már reménytelen, 1 nap alatt nem fog helyrejönni, több hét kell neki. Szemöldökceruza tud csak segíteni
2017. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Vegyel szemoldok festeket, es fesd be. Par hetig birni fogja. De korvonalazd korbe a szemoldokod valamivel (cellux pl) mert ha nem vigyazol, korulotte az apro piheket is befogja, de azt a borteruletet is, ahonnet hianyzik a szemoldokod, amit rosszul szedtek ki.
2017. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tartós megoldásra már nincs idő. Szerezz be egy jobb fajta ceruzát meg egy zselét, gélt hozzá és sminkfixálóval fújd be a végén. Én így szoktam csinálni amikor sokáig jól kell kinéznem, szerencsére így nem szokott eltűnni, kopni. Az egyetlen macera, hogy minden reggel újra kell rajzolni, viszont pár perc az egész.
2017. aug. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget :)))

egy vastagabb szemceruzával megcsináltam, van itthon rúzsfixálóm most azt tettem rá és kipróbálom majd mennyire kenődik meg pereg le, aztán meglátom még, de így sokkal jobb :)

csak az a gond még, hogy a Balatonon leszek :(

2017. aug. 21. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Másik kozmetikus, befesti és egy hétig oké

Vagy ha dobsz képet róla, megnézzük, hol lehetne javítani

2017. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


itt van. nem tudom megfelelően látszik e, de nem tudok jobbat csinálni, mert nem akarom közszemlére tenni a pofimat :/

2017. aug. 21. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy megtépkedte középen is? Vagy amúgy is ilyen ritka?

Próbáld kicsit megfésülni, de ezen csak most egy festés segítene :((

2017. aug. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Alapból nem ritkás, most lett ilyen :(

sajna nincs időm festetni :(

hát akkor marad az, hogy kipingálom szemceruzával

2017. aug. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!